Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
ДП УкрСпирт

У планах державного підприємства «Укрспирт» на 2016 рік – модернізація газових котлів на трьох спиртзаводах. У довгостроковій перспективі – встановлення обладнання для переробки відходів з метою їх подальшого експорту в Європу, – повідомили керівники ДП «Укрспирт».

«Середньостатистичний завод споживає газу на 3 млн грн в місяць. Якщо поміняти газовий котел на твердопаливний, щоб там були і пелети, і торф, то він буде споживати на той же обсяг випуску спирту на суму 1,8 млн грн. Тобто один завод буде економити 1-1,2 млн грн на місяць… У цьому році на трьох заводах хочемо. Ми маємо намір залучити інвесторів, оскільки своїх грошей немає», – повідомив в.о. директора підприємства С.Блескун.

Крім модернізації котлів, в довгострокових планах у підприємства – установка обладнання для переробки відходів виробництва – барди . У цього продукту великий експортний потенціал, так як він широко використовується в європейському агропромисловому комплексі та місцеві спиртовики левову частку свого прибутку часом отримують саме з його реалізації, – заявила заступник директора з операційної діяльності ДП «Укрспирт» Юлія Романцова.

Leave a Reply