Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

У планах державного підприємства «Укрспирт» на 2016 рік – модернізація газових котлів на трьох спиртзаводах. У довгостроковій перспективі – встановлення обладнання для переробки відходів з метою їх подальшого експорту в Європу, – повідомили керівники ДП «Укрспирт».

«Середньостатистичний завод споживає газу на 3 млн грн в місяць. Якщо поміняти газовий котел на твердопаливний, щоб там були і пелети, і торф, то він буде споживати на той же обсяг випуску спирту на суму 1,8 млн грн. Тобто один завод буде економити 1-1,2 млн грн на місяць… У цьому році на трьох заводах хочемо. Ми маємо намір залучити інвесторів, оскільки своїх грошей немає», – повідомив в.о. директора підприємства С.Блескун.

Крім модернізації котлів, в довгострокових планах у підприємства – установка обладнання для переробки відходів виробництва – барди . У цього продукту великий експортний потенціал, так як він широко використовується в європейському агропромисловому комплексі та місцеві спиртовики левову частку свого прибутку часом отримують саме з його реалізації, – заявила заступник директора з операційної діяльності ДП «Укрспирт» Юлія Романцова.

Автор | 2016-04-08T22:58:46+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.