Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

Укрспирт ставить завдання переходу з газу на тверде паливо

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У планах державного підприємства «Укрспирт» на 2016 рік – модернізація газових котлів на трьох спиртзаводах. У довгостроковій перспективі – встановлення обладнання для переробки відходів з метою їх подальшого експорту в Європу, – повідомили керівники ДП «Укрспирт».

«Середньостатистичний завод споживає газу на 3 млн грн в місяць. Якщо поміняти газовий котел на твердопаливний, щоб там були і пелети, і торф, то він буде споживати на той же обсяг випуску спирту на суму 1,8 млн грн. Тобто один завод буде економити 1-1,2 млн грн на місяць… У цьому році на трьох заводах хочемо. Ми маємо намір залучити інвесторів, оскільки своїх грошей немає», – повідомив в.о. директора підприємства С.Блескун.

Крім модернізації котлів, в довгострокових планах у підприємства – установка обладнання для переробки відходів виробництва – барди . У цього продукту великий експортний потенціал, так як він широко використовується в європейському агропромисловому комплексі та місцеві спиртовики левову частку свого прибутку часом отримують саме з його реалізації, – заявила заступник директора з операційної діяльності ДП «Укрспирт» Юлія Романцова.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-04-08T22:58:46+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|