Українцям доведеться платити за комуналку у двокімнатній квартирі 2360 гривень

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українцям доведеться платити за комуналку у двокімнатній квартирі 2360 гривень

Українцям доведеться платити за комуналку у двокімнатній квартирі 2360 гривень

За комуналку у двокімнатній квартирі площею 50 квадратних метрів українцям восени доведеться платити 2364 гривень на місяць.

Як зазначає експерт Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва, на даний момент у Києві сім’я з трьох осіб витрачає на енергоресурси у середньому 1457 гривень на місяць.

«Мешканці «двушки», які щомісячно в середньому використовують 200 кВт-год електроенергії та 5 “кубів” гарячої і холодної води, зараз платять за «світло» 156 гривень, холодну воду – 51 гривню, гарячу воду – 205 гривень, газ – 95 гривень, опалення – 950 гривень, – пояснює вона. – Восени за комунальні послуги у квартирі площею 50 “квадратів” доведеться викласти більше двох тисяч гривень: електроенергія обійдеться у 200 гривень, холодна вода коштуватиме 60 гривень, гаряча – 394 гривень, газ – 95 гривень, а от опалення вже буде значно дорожчим – 1615 гривень”.

Зменшити витрати на комуналку можна, лише встановивши прилади обліку енергоресурсів, запевняє експерт.

«Газовий лічильник обійдеться у 2-4,5 тисячі гривень, – зазначає Марія Яковлева. – За 1,5 тисяч гривень можна встановити двозонний лічильник електронергії».

До того ж мешканцям двокімнатної квартири потрібно облаштувати три-чотири індивідуальні лічильники на центральне опалення, кожен з яких коштує 4-5 тис. гривень.

“Доцільніше буде купити разом з сусідами будинковий теплолічильник, який коштує від 65 тисяч гривень, – радить експерт. – Якщо у будинку створене ОСББ, можна звернутися до Держагентства з енергоефективності та енергозбереження – і до 40% вартості приладу компенсує держава, а місцева влада може взяти на себе 15-20% кредиту на утеплення”.

З 1 травня 2016 року вартість електроенергії, що виробляється АЕС, зросте в Україні майже на 8%.

Автор | 2016-05-01T20:16:38+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.