Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українцям доведеться платити за комуналку у двокімнатній квартирі 2360 гривень

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українцям доведеться платити за комуналку у двокімнатній квартирі 2360 гривень

Українцям доведеться платити за комуналку у двокімнатній квартирі 2360 гривень

За комуналку у двокімнатній квартирі площею 50 квадратних метрів українцям восени доведеться платити 2364 гривень на місяць.

Як зазначає експерт Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва, на даний момент у Києві сім’я з трьох осіб витрачає на енергоресурси у середньому 1457 гривень на місяць.

«Мешканці «двушки», які щомісячно в середньому використовують 200 кВт-год електроенергії та 5 “кубів” гарячої і холодної води, зараз платять за «світло» 156 гривень, холодну воду – 51 гривню, гарячу воду – 205 гривень, газ – 95 гривень, опалення – 950 гривень, – пояснює вона. – Восени за комунальні послуги у квартирі площею 50 “квадратів” доведеться викласти більше двох тисяч гривень: електроенергія обійдеться у 200 гривень, холодна вода коштуватиме 60 гривень, гаряча – 394 гривень, газ – 95 гривень, а от опалення вже буде значно дорожчим – 1615 гривень”.

Зменшити витрати на комуналку можна, лише встановивши прилади обліку енергоресурсів, запевняє експерт.

«Газовий лічильник обійдеться у 2-4,5 тисячі гривень, – зазначає Марія Яковлева. – За 1,5 тисяч гривень можна встановити двозонний лічильник електронергії».

До того ж мешканцям двокімнатної квартири потрібно облаштувати три-чотири індивідуальні лічильники на центральне опалення, кожен з яких коштує 4-5 тис. гривень.

“Доцільніше буде купити разом з сусідами будинковий теплолічильник, який коштує від 65 тисяч гривень, – радить експерт. – Якщо у будинку створене ОСББ, можна звернутися до Держагентства з енергоефективності та енергозбереження – і до 40% вартості приладу компенсує держава, а місцева влада може взяти на себе 15-20% кредиту на утеплення”.

З 1 травня 2016 року вартість електроенергії, що виробляється АЕС, зросте в Україні майже на 8%.

Автор | 2016-05-01T20:16:38+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|