Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українці зможуть купувати багатозонні лічильники електроенергії без обленерго

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українці зможуть купувати багатозонні лічильники електроенергії без обленерго

Українці зможуть купувати багатозонні лічильники електроенергії без обленерго

Кабінет міністрів України скасував монополію обленерго на продаж населенню багатозонних лічильників електроенергії.

Уряд вніс відповідні правки до “Правил користування електроенергією для населення” 23 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

За словами голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Дмитра Вовка, побутовий споживач зможе самостійно купувати лічильник з диференційованим обліком за періодами часу і суттєво економити кошти.

«Електропостачальна компанія зобов’язана прийняти наданий споживачем прилад обліку, – підкреслює він. – На додачу, встановлюємо чіткі терміни на параметризацію лічильників: три дні для міста, п’ять днів для села”.

Дмитро Вовк також зазначив, що регулятор знаходиться на фінальній стадії вирішення питання щодо впровадження стандартних правил підключення до електромереж станцій потужністю до 5 МВт.

Автор | 2016-09-03T11:26:31+00:00 Серпень 24th, 2016|Новини|