Українці зможуть купувати багатозонні лічильники електроенергії без обленерго

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українці зможуть купувати багатозонні лічильники електроенергії без обленерго

Українці зможуть купувати багатозонні лічильники електроенергії без обленерго

Кабінет міністрів України скасував монополію обленерго на продаж населенню багатозонних лічильників електроенергії.

Уряд вніс відповідні правки до “Правил користування електроенергією для населення” 23 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

За словами голови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Дмитра Вовка, побутовий споживач зможе самостійно купувати лічильник з диференційованим обліком за періодами часу і суттєво економити кошти.

«Електропостачальна компанія зобов’язана прийняти наданий споживачем прилад обліку, – підкреслює він. – На додачу, встановлюємо чіткі терміни на параметризацію лічильників: три дні для міста, п’ять днів для села”.

Дмитро Вовк також зазначив, що регулятор знаходиться на фінальній стадії вирішення питання щодо впровадження стандартних правил підключення до електромереж станцій потужністю до 5 МВт.

Автор | 2016-09-03T11:26:31+00:00 Серпень 24th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.