Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

Українським фермерам пропонують використовувати для зрошення угідь автономні системи на фотоелектричних панелях.

Нове рішення для фермерських господарств представила компанія «Атмосфера» в рамках виставки «АГРО 2016».

«До традиційної системи зрошення входить насос, який підіймає воду з водойми чи свердловини, – пояснює провідний менеджер проекту фотоелектричних систем Андрій Склянко. – У нашому випадку ми замінили класичне електроживлення насоса на фотоелектричні модулі – таке рішення допомагає забезпечити землю водою і не залежати від наявності електричної мережі на ділянці».

Система працює абсолютно автономно, зазначає фахівець.

«Коли сонце світить сильніше, то насос працює швидше, коли менше – то повільніше, – пояснює Андрій Склянко. – Оскільки вода з поверхні землі теж випаровується за таким же принципом, то баланс зберігається».

Комплект обладнання складається з джерела живлення та частотного перетворювача, який підключається безпосередньо до насосу, розповідає фахівець.

«Наші системи живлення сумісні з будь-якими насосами з асинхронними двигунами, що працюють від однієї чи трьох фаз», – говорить Андрій Склянко.

На виставці компанія «Атмосфера» презентувала три продукти: на 50 м3/добу, на 150 м3/добу і 250 м3/добу.

«Найбюджетніша система буде складатися з 4 панелей площею в 1,6 м2 і матиме потужність 1 кВт, – розповідає фахівець. – Трохи більша система має 12, а найбільша – 20 панелей по 1,6 м2. При установці на покрівлю монтажна площа кожної панелі складає 4,5 м2».

В умовах зростання цін на енергоносії такі системи будуть користуватися попитом в Україні, запевняє Андрій Склянко.

«Ідея автономного сонячного енергопостачання не нова, на ринку вже існує багато пропозицій, але наш продукт відрізняється найменшою вартістю за ват потужності, що обумовлено простою конструкцією та мінімальною комплектацією системи, – зауважує експерт. – До того ж така система зовсім не потребує обслуговування у подальшому».

Автор | 2016-07-12T21:01:54+00:00 Липень 12th, 2016|Новини|