Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

Українським фермерам пропонують системи зрошення на сонячних батареях

Українським фермерам пропонують використовувати для зрошення угідь автономні системи на фотоелектричних панелях.

Нове рішення для фермерських господарств представила компанія «Атмосфера» в рамках виставки «АГРО 2016».

«До традиційної системи зрошення входить насос, який підіймає воду з водойми чи свердловини, – пояснює провідний менеджер проекту фотоелектричних систем Андрій Склянко. – У нашому випадку ми замінили класичне електроживлення насоса на фотоелектричні модулі – таке рішення допомагає забезпечити землю водою і не залежати від наявності електричної мережі на ділянці».

Система працює абсолютно автономно, зазначає фахівець.

«Коли сонце світить сильніше, то насос працює швидше, коли менше – то повільніше, – пояснює Андрій Склянко. – Оскільки вода з поверхні землі теж випаровується за таким же принципом, то баланс зберігається».

Комплект обладнання складається з джерела живлення та частотного перетворювача, який підключається безпосередньо до насосу, розповідає фахівець.

«Наші системи живлення сумісні з будь-якими насосами з асинхронними двигунами, що працюють від однієї чи трьох фаз», – говорить Андрій Склянко.

На виставці компанія «Атмосфера» презентувала три продукти: на 50 м3/добу, на 150 м3/добу і 250 м3/добу.

«Найбюджетніша система буде складатися з 4 панелей площею в 1,6 м2 і матиме потужність 1 кВт, – розповідає фахівець. – Трохи більша система має 12, а найбільша – 20 панелей по 1,6 м2. При установці на покрівлю монтажна площа кожної панелі складає 4,5 м2».

В умовах зростання цін на енергоносії такі системи будуть користуватися попитом в Україні, запевняє Андрій Склянко.

«Ідея автономного сонячного енергопостачання не нова, на ринку вже існує багато пропозицій, але наш продукт відрізняється найменшою вартістю за ват потужності, що обумовлено простою конструкцією та мінімальною комплектацією системи, – зауважує експерт. – До того ж така система зовсім не потребує обслуговування у подальшому».

Автор | 2016-07-12T21:01:54+00:00 Липень 12th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.