Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

На замовлення уряду Дубая український стартап Ecoisme разом з всесвітньовідомими компаніями Honeywell і Hyperloop One відтепер вдосконалюватиме емірат. Зокрема, створить систему відстеження енергоефективності.

Український стартап став єдиним, що пройшов програму Dubai Future Accellerator. Загалом з 2400 претендентів пройшли всього 30. Також Ecoisme одним з перших підписав угоду з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA). Департамент поставив перед українцями завдання скоротити витрати електроенергії мешканцями і при цьому зберегти дохід провайдеру.

Зараз жителі Дубая платять за електрику за ринковими цінами, а коштує вона дорого. До того ж, через субтропічний клімат люди постійно користуються кондиціонерами, на які припадає левова частка витрат, які вони навіть не відслідковують. Цю проблему і мають вирішити українці – Ecoisme запропонував споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.

«Ecoisme увіллється в існуючу структуру: смарт метр + додаток буде детальніше розповідати на що споживач витрачає гроші, у скільки саме йому обходиться кондиціонер. За допомогою Ecoisme DEWA зможе більш таргетовано повідомляти своїх жителів про переплату і енергоефективність», – каже засновник стартапу Олександр Дятлов.

Як заявив глава DEWA Саїд Аль Тайер, до 2021 року Дубай стане найінноваційнішою державою в світі, скоротивши витрати електроенергії і води, але при цьому збільшити населення. Саме тому уряд з радістю підписав угоду з Ecoisme, вперше довіривши таку важливу справу не великим компаніям.

Крім проекту з DEWA, ​​команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. Також в планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.

Автор | 2017-01-08T16:03:30+00:00 Грудень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.