Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

На замовлення уряду Дубая український стартап Ecoisme разом з всесвітньовідомими компаніями Honeywell і Hyperloop One відтепер вдосконалюватиме емірат. Зокрема, створить систему відстеження енергоефективності.

Український стартап став єдиним, що пройшов програму Dubai Future Accellerator. Загалом з 2400 претендентів пройшли всього 30. Також Ecoisme одним з перших підписав угоду з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA). Департамент поставив перед українцями завдання скоротити витрати електроенергії мешканцями і при цьому зберегти дохід провайдеру.

Зараз жителі Дубая платять за електрику за ринковими цінами, а коштує вона дорого. До того ж, через субтропічний клімат люди постійно користуються кондиціонерами, на які припадає левова частка витрат, які вони навіть не відслідковують. Цю проблему і мають вирішити українці – Ecoisme запропонував споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.

«Ecoisme увіллється в існуючу структуру: смарт метр + додаток буде детальніше розповідати на що споживач витрачає гроші, у скільки саме йому обходиться кондиціонер. За допомогою Ecoisme DEWA зможе більш таргетовано повідомляти своїх жителів про переплату і енергоефективність», – каже засновник стартапу Олександр Дятлов.

Як заявив глава DEWA Саїд Аль Тайер, до 2021 року Дубай стане найінноваційнішою державою в світі, скоротивши витрати електроенергії і води, але при цьому збільшити населення. Саме тому уряд з радістю підписав угоду з Ecoisme, вперше довіривши таку важливу справу не великим компаніям.

Крім проекту з DEWA, ​​команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. Також в планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.

Автор | 2017-01-08T16:03:30+00:00 Грудень 17th, 2016|Новини|