Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...

Державний Укрексімбанк (Київ) впроваджує кредитну програму для українських підприємств на придбання техніки та обладнання білоруського виробництва з компенсацією частини процентної ставки по кредиту.

Оформити позику у національній валюті на сільськогосподарську техніку, транспортні засоби та енергоефективне обладнання можна в рамках програми “Білоруський імпорт”, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначать у фінустанові, кредити надаються строком до п’яти років і покривають до 90% вартості товару.

«Укрексімбанк досяг домовленості з урядом Білорусі про компенсацію частини процентної ставки за кредитом на придбання продукції білоруського виробництва в розмірі 1/3 облікової ставки Національного банку України (НБУ) на дату видачі позики (облікова ставка – 18%)», – пояснюють у держбанку. – Компенсація здійснюється Міністерством фінансів Білорусі з коштів державного бюджету».

Угода про компенсацію відсоткової ставки при фінансуванні також укладено дочірньою компанією Укрексімбанку – ТОВ “Эксимлизинг”, завдяки чому покупці білоруських товарів можуть скористатися комплексною лізинговою послугою.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року за розміром активів (157,251 млрд грн) Укрексімбанк займав 1-е місце в групі банків з держчасткою серед 109 діючих у країні банків.

Leave a Reply