Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

Державний Укрексімбанк (Київ) впроваджує кредитну програму для українських підприємств на придбання техніки та обладнання білоруського виробництва з компенсацією частини процентної ставки по кредиту.

Оформити позику у національній валюті на сільськогосподарську техніку, транспортні засоби та енергоефективне обладнання можна в рамках програми “Білоруський імпорт”, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначать у фінустанові, кредити надаються строком до п’яти років і покривають до 90% вартості товару.

«Укрексімбанк досяг домовленості з урядом Білорусі про компенсацію частини процентної ставки за кредитом на придбання продукції білоруського виробництва в розмірі 1/3 облікової ставки Національного банку України (НБУ) на дату видачі позики (облікова ставка – 18%)», – пояснюють у держбанку. – Компенсація здійснюється Міністерством фінансів Білорусі з коштів державного бюджету».

Угода про компенсацію відсоткової ставки при фінансуванні також укладено дочірньою компанією Укрексімбанку – ТОВ “Эксимлизинг”, завдяки чому покупці білоруських товарів можуть скористатися комплексною лізинговою послугою.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року за розміром активів (157,251 млрд грн) Укрексімбанк займав 1-е місце в групі банків з держчасткою серед 109 діючих у країні банків.

Автор | 2016-06-04T14:53:26+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|