Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

Український бізнес може купити білоруське енергоефективне обладнання з компенсацією кредитної ставки

Державний Укрексімбанк (Київ) впроваджує кредитну програму для українських підприємств на придбання техніки та обладнання білоруського виробництва з компенсацією частини процентної ставки по кредиту.

Оформити позику у національній валюті на сільськогосподарську техніку, транспортні засоби та енергоефективне обладнання можна в рамках програми “Білоруський імпорт”, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначать у фінустанові, кредити надаються строком до п’яти років і покривають до 90% вартості товару.

«Укрексімбанк досяг домовленості з урядом Білорусі про компенсацію частини процентної ставки за кредитом на придбання продукції білоруського виробництва в розмірі 1/3 облікової ставки Національного банку України (НБУ) на дату видачі позики (облікова ставка – 18%)», – пояснюють у держбанку. – Компенсація здійснюється Міністерством фінансів Білорусі з коштів державного бюджету».

Угода про компенсацію відсоткової ставки при фінансуванні також укладено дочірньою компанією Укрексімбанку – ТОВ “Эксимлизинг”, завдяки чому покупці білоруських товарів можуть скористатися комплексною лізинговою послугою.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року за розміром активів (157,251 млрд грн) Укрексімбанк займав 1-е місце в групі банків з держчасткою серед 109 діючих у країні банків.

Автор | 2016-06-04T14:53:26+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.