Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

Два українські університети домовилися з науково-технічною компанією “Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd”(Китай, провінція Хебей) про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження та альтернативних джерел енергії.

До складу української делегації, яка з 17 по 22 травня перебувала у місті Тіньцзінь, увійшли ректор та проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету – Володимир Грабко та Сергій Павлов, а також професор Українського державного хіміко-технологічного університету Олена Шембель, передає Моя Вінниця.

Передбачається, що у китайсько-українському Центрі новітніх та прикладних інноваційних технологій, який був відкритий на базі науково-технічної компанії Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd. 18 травня, реалізовуватимуться спільні проекти, стажуватимуться аспіранти і студенти обох країн, проводитимуться науково-технічні заходи.

Зокрема, ВНТУ, УДХТУ та компанія Rensenzeer (Hebei province) New Energy Technology Co.,Ltd мають на меті розробляти оптоелектронні, мікроелектронні і нанотехнології для оптико-електронних засобів та інформаційно-вимірювальні системи діагностики контролю параметрів літієвих батарей як джерел живлення електромобілів, а також досліджувати використання літієвих батарей у біомедичних оптоелектронних лазерних і мікроелектронних системах.

Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко ознайомив китайських партнерів з досягненнями Вінницького національного технічного університету у напрямку науки та освіти.

У ході візиту професор Українського державного хіміко-технологічного університету Олена Шембель провела низку науково-технічних семінарів щодо використання новітніх технологій у галузі дослідження і побудови альтернативних джерел енергії, а ректор та проректор ВНТУ знайомили китайських партнерів з науковими досягненнями вузу та проводили зустрічі щодо співпраці у напрямку біомедичної оптики. Разом з тим, Володимир Грабко і Сергій Павлов узгодили з Тіньцзінським університетом деталі відкриття на базі ВНТУ Центру Конфуція.

Також українські науковці уклали угоду про співпрацю стосовно науки та освіти з університетом Hebei University of Engineering (м. Хандан) та університетом Agricultural University of Hebei (м. Баодін).

Вінницький національний технічний університет понад 12 років плідно працює з китайськими партнерами у напрямку освіти та науки. Зараз у ВНТУ навчається понад 350 китайських студентів.

Автор | 2016-06-04T14:33:34+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.