Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

Два українські університети домовилися з науково-технічною компанією “Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd”(Китай, провінція Хебей) про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження та альтернативних джерел енергії.

До складу української делегації, яка з 17 по 22 травня перебувала у місті Тіньцзінь, увійшли ректор та проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету – Володимир Грабко та Сергій Павлов, а також професор Українського державного хіміко-технологічного університету Олена Шембель, передає Моя Вінниця.

Передбачається, що у китайсько-українському Центрі новітніх та прикладних інноваційних технологій, який був відкритий на базі науково-технічної компанії Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd. 18 травня, реалізовуватимуться спільні проекти, стажуватимуться аспіранти і студенти обох країн, проводитимуться науково-технічні заходи.

Зокрема, ВНТУ, УДХТУ та компанія Rensenzeer (Hebei province) New Energy Technology Co.,Ltd мають на меті розробляти оптоелектронні, мікроелектронні і нанотехнології для оптико-електронних засобів та інформаційно-вимірювальні системи діагностики контролю параметрів літієвих батарей як джерел живлення електромобілів, а також досліджувати використання літієвих батарей у біомедичних оптоелектронних лазерних і мікроелектронних системах.

Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко ознайомив китайських партнерів з досягненнями Вінницького національного технічного університету у напрямку науки та освіти.

У ході візиту професор Українського державного хіміко-технологічного університету Олена Шембель провела низку науково-технічних семінарів щодо використання новітніх технологій у галузі дослідження і побудови альтернативних джерел енергії, а ректор та проректор ВНТУ знайомили китайських партнерів з науковими досягненнями вузу та проводили зустрічі щодо співпраці у напрямку біомедичної оптики. Разом з тим, Володимир Грабко і Сергій Павлов узгодили з Тіньцзінським університетом деталі відкриття на базі ВНТУ Центру Конфуція.

Також українські науковці уклали угоду про співпрацю стосовно науки та освіти з університетом Hebei University of Engineering (м. Хандан) та університетом Agricultural University of Hebei (м. Баодін).

Вінницький національний технічний університет понад 12 років плідно працює з китайськими партнерами у напрямку освіти та науки. Зараз у ВНТУ навчається понад 350 китайських студентів.

Автор | 2016-06-04T14:33:34+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|