Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Українські та китайські вчені домовилися про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження

Два українські університети домовилися з науково-технічною компанією “Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd”(Китай, провінція Хебей) про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження та альтернативних джерел енергії.

До складу української делегації, яка з 17 по 22 травня перебувала у місті Тіньцзінь, увійшли ректор та проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету – Володимир Грабко та Сергій Павлов, а також професор Українського державного хіміко-технологічного університету Олена Шембель, передає Моя Вінниця.

Передбачається, що у китайсько-українському Центрі новітніх та прикладних інноваційних технологій, який був відкритий на базі науково-технічної компанії Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd. 18 травня, реалізовуватимуться спільні проекти, стажуватимуться аспіранти і студенти обох країн, проводитимуться науково-технічні заходи.

Зокрема, ВНТУ, УДХТУ та компанія Rensenzeer (Hebei province) New Energy Technology Co.,Ltd мають на меті розробляти оптоелектронні, мікроелектронні і нанотехнології для оптико-електронних засобів та інформаційно-вимірювальні системи діагностики контролю параметрів літієвих батарей як джерел живлення електромобілів, а також досліджувати використання літієвих батарей у біомедичних оптоелектронних лазерних і мікроелектронних системах.

Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко ознайомив китайських партнерів з досягненнями Вінницького національного технічного університету у напрямку науки та освіти.

У ході візиту професор Українського державного хіміко-технологічного університету Олена Шембель провела низку науково-технічних семінарів щодо використання новітніх технологій у галузі дослідження і побудови альтернативних джерел енергії, а ректор та проректор ВНТУ знайомили китайських партнерів з науковими досягненнями вузу та проводили зустрічі щодо співпраці у напрямку біомедичної оптики. Разом з тим, Володимир Грабко і Сергій Павлов узгодили з Тіньцзінським університетом деталі відкриття на базі ВНТУ Центру Конфуція.

Також українські науковці уклали угоду про співпрацю стосовно науки та освіти з університетом Hebei University of Engineering (м. Хандан) та університетом Agricultural University of Hebei (м. Баодін).

Вінницький національний технічний університет понад 12 років плідно працює з китайськими партнерами у напрямку освіти та науки. Зараз у ВНТУ навчається понад 350 китайських студентів.

Leave a Reply