Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українські підприємці обіцяють встановити сонячне дерево у Миколаєві

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українські підприємці обіцяють встановити сонячне дерево у Миколаєві

Українські підприємці обіцяють встановити сонячне дерево у Миколаєві

У Миколаєві може з’явитися «сонячне дерево» для зарядки гаджетів та користування безкоштовним інтернетом.

Інноваційний для міста об’єкт готові встановити компанія «Солар Сервіс» і «Будинок реклами Вежа», які звернулись з відповідним офіційним листом до міського голови Олександра Сенкевича 20 квітня.

Як зазначає на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» один з ініціаторів проекту, миколаївський підприємець Федір Левченко, металеве дерево з сонячними батареями замість крони буде виготовлене та встановлене, як і в Тернополі, за кошти спонсорів.

«Потужності вистачить для одночасної зарядки 9-15 пристроїв, – розповідає фахівець. – Сонячне дерево також матиме власну Wi-fi зону з світлодіодним підсвічуванням».

Проект покликаний стати важливим кроком до впровадження в Миколаєві технологій з використанням сонячної енергії. Як зазначає Федір Левченко, долучитися до реалізації «сонячного» проекту можуть всі охочі підприємці.

«В майбутньому маємо намір встановити багато «сонячних дерев», – зазначає фахівець.

Автор | 2016-05-01T19:13:07+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|