Українські підприємці обіцяють встановити сонячне дерево у Миколаєві

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українські підприємці обіцяють встановити сонячне дерево у Миколаєві

Українські підприємці обіцяють встановити сонячне дерево у Миколаєві

У Миколаєві може з’явитися «сонячне дерево» для зарядки гаджетів та користування безкоштовним інтернетом.

Інноваційний для міста об’єкт готові встановити компанія «Солар Сервіс» і «Будинок реклами Вежа», які звернулись з відповідним офіційним листом до міського голови Олександра Сенкевича 20 квітня.

Як зазначає на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» один з ініціаторів проекту, миколаївський підприємець Федір Левченко, металеве дерево з сонячними батареями замість крони буде виготовлене та встановлене, як і в Тернополі, за кошти спонсорів.

«Потужності вистачить для одночасної зарядки 9-15 пристроїв, – розповідає фахівець. – Сонячне дерево також матиме власну Wi-fi зону з світлодіодним підсвічуванням».

Проект покликаний стати важливим кроком до впровадження в Миколаєві технологій з використанням сонячної енергії. Як зазначає Федір Левченко, долучитися до реалізації «сонячного» проекту можуть всі охочі підприємці.

«В майбутньому маємо намір встановити багато «сонячних дерев», – зазначає фахівець.

Автор | 2016-05-01T19:13:07+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.