Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

На Дніпропетровщині місто Кам’янське(до 2016 року Дніпродзержинськ) отримає на термомодернізацію бюджетних установ, будівництво нових невеликих котелень і реконструкцію зовнішнього освітлення з використанням LED-технологій 115 млн євро (3 млрд гривень).

Кошти на впровадження енергоефективних заходів надійдуть у рамках проекту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, який реалізує Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), передає газета “Лица”.

Як зазначив мер Кам’янського Андрій Білоусов, місто успішно пройшло відбірковий етап.

“За рахунок європейських інвестицій ми зможемо провести термомодернізацію 38 бюджетних будівель, серед яких школи, дитсадки, лікарні, спортивні споруди та оновити систему теплопостачання шляхом будівництва невеликих енергоефективних котелень, заміни теплових мереж, встановлення у будинках теплових лічильників та реконструкції систем водопостачання і каналізації “Міськводоканалу” з модернізацією насосних станцій, – розповів міський голова. – На додачу, буде повністю відновлене зовнішнє освітлення міста з використанням LED-технологій”.

За словами Андрія Білоусова, таких величезних інвестицій у Кам’янському ще не було. «Ми перемогли в умовах дуже жорсткої конкуренції – у конкурсі брало участь багато українських міст, – наголосив мер. – Впровадження енергоефективних заходів дозволить не лише економити енергоносії, а й значно покращити якість надання комунальних послуг».

Найближчим часом мерія Кам’янського планує розробити “дорожню карту” з конкретними термінами реалізації інвестиційної програми.

Автор | 2016-08-21T22:04:47+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|