Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

На Дніпропетровщині місто Кам’янське(до 2016 року Дніпродзержинськ) отримає на термомодернізацію бюджетних установ, будівництво нових невеликих котелень і реконструкцію зовнішнього освітлення з використанням LED-технологій 115 млн євро (3 млрд гривень).

Кошти на впровадження енергоефективних заходів надійдуть у рамках проекту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, який реалізує Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), передає газета “Лица”.

Як зазначив мер Кам’янського Андрій Білоусов, місто успішно пройшло відбірковий етап.

“За рахунок європейських інвестицій ми зможемо провести термомодернізацію 38 бюджетних будівель, серед яких школи, дитсадки, лікарні, спортивні споруди та оновити систему теплопостачання шляхом будівництва невеликих енергоефективних котелень, заміни теплових мереж, встановлення у будинках теплових лічильників та реконструкції систем водопостачання і каналізації “Міськводоканалу” з модернізацією насосних станцій, – розповів міський голова. – На додачу, буде повністю відновлене зовнішнє освітлення міста з використанням LED-технологій”.

За словами Андрія Білоусова, таких величезних інвестицій у Кам’янському ще не було. «Ми перемогли в умовах дуже жорсткої конкуренції – у конкурсі брало участь багато українських міст, – наголосив мер. – Впровадження енергоефективних заходів дозволить не лише економити енергоносії, а й значно покращити якість надання комунальних послуг».

Найближчим часом мерія Кам’янського планує розробити “дорожню карту” з конкретними термінами реалізації інвестиційної програми.

Автор | 2016-08-21T22:04:47+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.