Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Українське місто інвестує у термомодернізацію будівель, нові котельні та LED-освітлення 3 млрд грн

На Дніпропетровщині місто Кам’янське(до 2016 року Дніпродзержинськ) отримає на термомодернізацію бюджетних установ, будівництво нових невеликих котелень і реконструкцію зовнішнього освітлення з використанням LED-технологій 115 млн євро (3 млрд гривень).

Кошти на впровадження енергоефективних заходів надійдуть у рамках проекту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, який реалізує Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), передає газета “Лица”.

Як зазначив мер Кам’янського Андрій Білоусов, місто успішно пройшло відбірковий етап.

“За рахунок європейських інвестицій ми зможемо провести термомодернізацію 38 бюджетних будівель, серед яких школи, дитсадки, лікарні, спортивні споруди та оновити систему теплопостачання шляхом будівництва невеликих енергоефективних котелень, заміни теплових мереж, встановлення у будинках теплових лічильників та реконструкції систем водопостачання і каналізації “Міськводоканалу” з модернізацією насосних станцій, – розповів міський голова. – На додачу, буде повністю відновлене зовнішнє освітлення міста з використанням LED-технологій”.

За словами Андрія Білоусова, таких величезних інвестицій у Кам’янському ще не було. «Ми перемогли в умовах дуже жорсткої конкуренції – у конкурсі брало участь багато українських міст, – наголосив мер. – Впровадження енергоефективних заходів дозволить не лише економити енергоносії, а й значно покращити якість надання комунальних послуг».

Найближчим часом мерія Кам’янського планує розробити “дорожню карту” з конкретними термінами реалізації інвестиційної програми.

Leave a Reply