Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Українська компанія поставлятиме обладнання для вітряків у Данію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українська компанія поставлятиме обладнання для вітряків у Данію

Українська компанія поставлятиме обладнання для вітряків у Данію

Енергомашспецсталь(ЕМСС) виготовить партію валів роторів для вітроенергетичних установок потужністю 2 МВт на замовленням датської компанії AH Industries.

Обладнання призначене для найбільшого німецького виробника вітрогенераторів компанії Senvion SE (раніше REpower Systems), передає сайт ЕМСС.

Згідно з контрактом, ЕМСС поставить в Данію 18 заготовок валу ротора для ВЕУ загальною вагою 159,3 тонни вже в серпні 2016 року.

Наразі замовлення вже передане у виробництво. Весь процес виготовлення валів роторів — від виплавки сталі до міхоброблення — проходить під наглядом провідних фахівців Енергомашспецсталі. Деталі виконуються у відповідності з усіма європейськими нормами.

Енергомашспецсталь співпрацює з компанією AH Industries, яка обслуговує більшість провідних світових виробників вітротурбін, з 2008 року.

Автор | 2016-07-02T19:54:43+00:00 Липень 2nd, 2016|Новини|