Українська компанія поставлятиме обладнання для вітряків у Данію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Українська компанія поставлятиме обладнання для вітряків у Данію

Українська компанія поставлятиме обладнання для вітряків у Данію

Енергомашспецсталь(ЕМСС) виготовить партію валів роторів для вітроенергетичних установок потужністю 2 МВт на замовленням датської компанії AH Industries.

Обладнання призначене для найбільшого німецького виробника вітрогенераторів компанії Senvion SE (раніше REpower Systems), передає сайт ЕМСС.

Згідно з контрактом, ЕМСС поставить в Данію 18 заготовок валу ротора для ВЕУ загальною вагою 159,3 тонни вже в серпні 2016 року.

Наразі замовлення вже передане у виробництво. Весь процес виготовлення валів роторів — від виплавки сталі до міхоброблення — проходить під наглядом провідних фахівців Енергомашспецсталі. Деталі виконуються у відповідності з усіма європейськими нормами.

Енергомашспецсталь співпрацює з компанією AH Industries, яка обслуговує більшість провідних світових виробників вітротурбін, з 2008 року.

Автор | 2016-07-02T19:54:43+00:00 Липень 2nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.