Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері енергоефективності

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері енергоефективності

Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері енергоефективності

8 листопада 2016 року українська делегація відвідала Республіку Словенія. У рамках офіційного візиту, за підсумками переговорів Президентів України та Словенії, було підписано низку двосторонніх документів про співпрацю.

Зокрема, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Державний секретар Міністерства інфраструктури Республіки Словенія Клемен Потішек підписали Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Держенергоефективності та Міністерством інфраструктури Республіки Словенія.

«Реалізація Меморандуму дозволить перейняти унікальний досвід Словенії у сфері енергозбереження, який нам на сьогоднішній день так необхідний», — підкреслив Президент України Петро Порошенко під час спільної заяви з Президентом Словенії Борутом Пахором.

Меморандум спрямований на налагодження двостороннього співробітництва між Україною та Словенією у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних джерел енергії.

Держенергоефективності та Міністерство інфраструктури Словенії опрацьовуватимуть можливості реалізації спільних проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Сторони також будуть обмінюватися інформацією щодо ефективних механізмів державної підтримки впровадження проектів у цих сферах.

Для України особливо корисним стане досвід Словенії щодо стимулювання виробництва теплової та електроенергії з відновлюваних джерел. Для прикладу, в країні діє «зелений» тариф, запроваджено субсидування проектів з відновлюваної енергетики. Екологічний фонд Республіки Словенія надає кредити з низькою відсотковою ставкою на «зелені» проекти. Стимулом до використання відновлюваних джерел енергії у транспортному секторі є система квот і певних податкових пільг.

Для обміну досвідом та залучення передових практик реалізації проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики передбачається проведення семінарів та навчальних курсів.

Автор | 2016-11-16T20:08:42+00:00 Листопад 16th, 2016|Новини|