Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері енергоефективності

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері енергоефективності

Україна та Словенія співпрацюватимуть у сфері енергоефективності

8 листопада 2016 року українська делегація відвідала Республіку Словенія. У рамках офіційного візиту, за підсумками переговорів Президентів України та Словенії, було підписано низку двосторонніх документів про співпрацю.

Зокрема, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Державний секретар Міністерства інфраструктури Республіки Словенія Клемен Потішек підписали Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива між Держенергоефективності та Міністерством інфраструктури Республіки Словенія.

«Реалізація Меморандуму дозволить перейняти унікальний досвід Словенії у сфері енергозбереження, який нам на сьогоднішній день так необхідний», — підкреслив Президент України Петро Порошенко під час спільної заяви з Президентом Словенії Борутом Пахором.

Меморандум спрямований на налагодження двостороннього співробітництва між Україною та Словенією у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних джерел енергії.

Держенергоефективності та Міністерство інфраструктури Словенії опрацьовуватимуть можливості реалізації спільних проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Сторони також будуть обмінюватися інформацією щодо ефективних механізмів державної підтримки впровадження проектів у цих сферах.

Для України особливо корисним стане досвід Словенії щодо стимулювання виробництва теплової та електроенергії з відновлюваних джерел. Для прикладу, в країні діє «зелений» тариф, запроваджено субсидування проектів з відновлюваної енергетики. Екологічний фонд Республіки Словенія надає кредити з низькою відсотковою ставкою на «зелені» проекти. Стимулом до використання відновлюваних джерел енергії у транспортному секторі є система квот і певних податкових пільг.

Для обміну досвідом та залучення передових практик реалізації проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики передбачається проведення семінарів та навчальних курсів.

Автор | 2016-11-16T20:08:42+00:00 Листопад 16th, 2016|Новини|