Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Україна почала прийом заявок для будівництва сонячних станцій у зоні ЧАЕС

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна почала прийом заявок для будівництва сонячних станцій у зоні ЧАЕС

Україна почала прийом заявок для будівництва сонячних станцій у зоні ЧАЕС

Україна готова виділити 1,172 тис гектарів для будівництва сонячних станцій у зоні Чорнобильської атомної електростанції.

Заявки на отримання в користування земельних ділянок для об’єктів сонячної генерації почало приймати Державне агентство України з управління зоною відчуження, за координації Міністерства екології та природних ресурсів України, передає dazv.gov.ua.

Як зазначають у ДАЗВ, зацікавлені вітчизняні та іноземні інвестори мають змогу реалізувати у зоні відчуження пілотний проект, побудувавши на одній з визначених ділянок сонячну електростанцію встановленою потужністю до 20 МВт.

Обрати необхідну земельну ділянку можна на відповідній мапі:

Вказані земельні ділянки були відібрані за такими критеріями як прийнятний рівень радіаційного забруднення, який за умови дотримання правил радіаційної безпеки, дозволятиме монтувати та у майбутньому обслуговувати генеруючі потужності; максимальна близькість до електромережевої та трансформаторної інфраструктур, мінімальний рівень заліснення для встановлення генеруючого обладнання з незначними видатками на попередню підготовку, а також максимальна близькість до дорожньо-транспортної інфраструктури.

Інвесторам, які висловлять зацікавленість у реалізації проекту, ДАЗВ надасть всебічну підтримку в оформленні права довгострокової оренди обраних майданчиків та зміни їхнього цільового призначення.

Крім того, Держагентство зобов’язується максимально поінформувати потенційних інвесторів про поточний стан земельних ділянок, електромережевої та трансформаторної інфраструктур, а також радіологічного стану у зоні відчуження.

Зацікавлений інвестор повинен написати у довільній формі листа із зазначенням контактних даних і попереднього досвіду реалізації подібних проектів та надіслати його на офіційну адресу ДАВЗ: 01033, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26.

«Для початку процедури відведення земельної ділянки необхідно додати до листа заяву за формою (додаток 1), яку можна завантажити за посиланням, та зазначений у ній перелік документів, – наголошують у Держагенстві. – Переваги надаватимуться кваліфікованим інвесторам, які мають досвід будівництва та експлуатації об’єктів сонячної енергетики».

Заявки на отримання в користування земельних ділянок для будівництва сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні приймаються до 1 січня 2017 року.

У разі виникнення будь-яких запитань інвестор може звернутися у ДАВЗ: контактна особа – Маргарита Раєць, телефон: +380637544779, e-mail: mrayets@dazv.gov.ua.

Автор | 2017-01-08T15:53:08+00:00 Грудень 15th, 2016|Новини|