Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

З 2016 до 2020 року українські та закордонні девелопери планують побудувати в Україні 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю понад 120 МВт.

Такий прогноз розвитку галузі був озвучений на 5-ій Міжнародній Конференції та Виставці CISOLAR.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, істотні зрушення у сонячній енергетиці викликані ухваленням «зеленого тарифу» для поновлюваних джерел електроенергії.

«Сьогодні ефективні «зелені тарифи» є основою для надходження інвестицій в проекти відновлюваної енергетики, а Україна розглядається як один з кращих ринків ВДЕ, – зауважує голова відомства. – Ці важливі кроки на шляху реформування вітчизняної енергетики та стимулювання виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел підтверджують орієнтацію країни на енергетичну безпеку та незалежність».

На додачу, сонячна генерація стала більш привабливою після скасування вимоги «місцевої складової», наголошує Остап Семерак. Так, протягом 2015 року в Україні були введені в експлуатацію 3 нові великі електростанції.

Згідно з даними, енергія сонячного випромінювання, яка надходить щорічно на територію України, становить близько 1,2 МВт•год/кв. м. Як результат, можливий економічний потенціал розвитку сонячної генерації становить близько 4 ГВт.

Leave a Reply