Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

З 2016 до 2020 року українські та закордонні девелопери планують побудувати в Україні 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю понад 120 МВт.

Такий прогноз розвитку галузі був озвучений на 5-ій Міжнародній Конференції та Виставці CISOLAR.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, істотні зрушення у сонячній енергетиці викликані ухваленням «зеленого тарифу» для поновлюваних джерел електроенергії.

«Сьогодні ефективні «зелені тарифи» є основою для надходження інвестицій в проекти відновлюваної енергетики, а Україна розглядається як один з кращих ринків ВДЕ, – зауважує голова відомства. – Ці важливі кроки на шляху реформування вітчизняної енергетики та стимулювання виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел підтверджують орієнтацію країни на енергетичну безпеку та незалежність».

На додачу, сонячна генерація стала більш привабливою після скасування вимоги «місцевої складової», наголошує Остап Семерак. Так, протягом 2015 року в Україні були введені в експлуатацію 3 нові великі електростанції.

Згідно з даними, енергія сонячного випромінювання, яка надходить щорічно на територію України, становить близько 1,2 МВт•год/кв. м. Як результат, можливий економічний потенціал розвитку сонячної генерації становить близько 4 ГВт.

Автор | 2016-06-25T20:36:59+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.