Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

Україна планує побудувати 34 сонячні електростанції до 2020 року

З 2016 до 2020 року українські та закордонні девелопери планують побудувати в Україні 34 нових сонячних електростанцій загальною потужністю понад 120 МВт.

Такий прогноз розвитку галузі був озвучений на 5-ій Міжнародній Конференції та Виставці CISOLAR.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, істотні зрушення у сонячній енергетиці викликані ухваленням «зеленого тарифу» для поновлюваних джерел електроенергії.

«Сьогодні ефективні «зелені тарифи» є основою для надходження інвестицій в проекти відновлюваної енергетики, а Україна розглядається як один з кращих ринків ВДЕ, – зауважує голова відомства. – Ці важливі кроки на шляху реформування вітчизняної енергетики та стимулювання виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел підтверджують орієнтацію країни на енергетичну безпеку та незалежність».

На додачу, сонячна генерація стала більш привабливою після скасування вимоги «місцевої складової», наголошує Остап Семерак. Так, протягом 2015 року в Україні були введені в експлуатацію 3 нові великі електростанції.

Згідно з даними, енергія сонячного випромінювання, яка надходить щорічно на територію України, становить близько 1,2 МВт•год/кв. м. Як результат, можливий економічний потенціал розвитку сонячної генерації становить близько 4 ГВт.

Автор | 2016-06-25T20:36:59+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|