Україна на шляху до IRENA

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
IRENA Україна

Україна почала процедуру приєднання до Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії.

«Україна успішно проходить процедуру приєднання до Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA). Держенергоефективності подало заявку на членство України в IRENA, до якої країни-члени не висловили жодних заперечень. Таким чином, заявка України узгоджена країнами-членами IRENA», – повідомили в прес-службі Держенергоефективності.

За даними прес-служби, наступним кроком на шляху вступу в IRENA буде прийняття розробленого Держенергоефективності законопроекту «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії».

«Зараз зазначений законопроект проходить узгодження з центральними органами виконавчої влади», – повідомили в прес-службі агентства.

Вступ до IRENA дасть можливість налагодити співпрацю з країнами, які досягли значного успіху на шляху розвитку відновлюваної енергетики, а також це дозволить подавати заявки в Абудабійскій фонд розвитку (АDFD) на отримання дешевих кредитів для впровадження «зелених» проектів.

«Зараз бюджет фонду становить 350 млн доларів, а кредити надаються на конкурсній основі під 1-2% річних на термін до 20 років», – відзначили в Держенергоефективності.

Leave a Reply