Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Україна на шляху до IRENA

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна на шляху до IRENA

Україна на шляху до IRENA

Україна почала процедуру приєднання до Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії.

«Україна успішно проходить процедуру приєднання до Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA). Держенергоефективності подало заявку на членство України в IRENA, до якої країни-члени не висловили жодних заперечень. Таким чином, заявка України узгоджена країнами-членами IRENA», – повідомили в прес-службі Держенергоефективності.

За даними прес-служби, наступним кроком на шляху вступу в IRENA буде прийняття розробленого Держенергоефективності законопроекту «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії».

«Зараз зазначений законопроект проходить узгодження з центральними органами виконавчої влади», – повідомили в прес-службі агентства.

Вступ до IRENA дасть можливість налагодити співпрацю з країнами, які досягли значного успіху на шляху розвитку відновлюваної енергетики, а також це дозволить подавати заявки в Абудабійскій фонд розвитку (АDFD) на отримання дешевих кредитів для впровадження «зелених» проектів.

«Зараз бюджет фонду становить 350 млн доларів, а кредити надаються на конкурсній основі під 1-2% річних на термін до 20 років», – відзначили в Держенергоефективності.

Автор | 2017-01-08T14:56:46+00:00 Грудень 7th, 2016|Новини|