Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Україна інвестує в енергоефективність 700 млн грн, а в субсидії – 42 млрд грн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна інвестує в енергоефективність 700 млн грн, а в субсидії – 42 млрд грн

Україна інвестує в енергоефективність 700 млн грн, а в субсидії – 42 млрд грн

Спрямовуючи близько 42 млрд гривень на субсидії, Україна інвестує в енергоефективність лише 700 млн гривень.

За словами віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, 45-мільйонна країна з 100 тис. багатоповерхівок і 7,5 млн індивідуальних домогосподарств повинна застосовувати більш ефективні підходи.

«Держава повинна заохочувати людей економити і в першу чергу шляхом монетизації залишку субсидій – заощаджені на енергоресурсах кошти українці зможуть отримати на проведення енергоефективних заходів, – зауважив Геннадій Зубко. – Свого часу у Німеччині на грошах ставили штамп «вода» чи «тепло», аби їх використовували лише на оплату комунальних послуг».

Кроком до суттєвої економії Геннадій Зубко вважає й ухвалення рішення про перехід на квартальне опалення або на опалення окремих будинків.

«Це побудова зовсім іншої мережі, – наголошує міністр. – Технології дозволяють рухатися більш ефективно без монстрів-ТЕЦів, які виробляють енергію і тепло, і незрозуміло, як складається ціна ресурсу і ціна послуги».

На думку Геннадія Зубка, ринок енергоефективних проектів дозволить створити близько 75 тисяч нових робочих місць.

«Це мультиплікативний ефект для економіки, який дозволяє не тільки заощаджувати, а й створювати робочі місця, забезпечувати комфортне проживання у цих будинках та підвищувати вартість квадратного метру, – пояснює міністр. – Приміром, у Польщі енергоефективне житло коштує на 25% більше, оскільки витрати на проживання в таких будівлях менші».

Як зазначає Геннадій Зубко, економити можна лише за наявності відповідної мотивації.

«Протягом опалювального сезону 2015-2016 рр. будинки, мешканці яких отримували субсидії, споживали на 30% більше енергоресурсів, ніж ті, в яких субсидій не отримували, – пояснює посадовець. – Україна, яка сьогодні витрачає 18 млрд кубів газу на потреби населення, може зменшити споживання блакитного палива удвічі, якщо протягом 10 років інвестує в енергоефективність 30-40 млрд євро».

Автор | 2016-08-21T21:58:13+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|