Україна інвестує в енергоефективність 700 млн грн, а в субсидії – 42 млрд грн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна інвестує в енергоефективність 700 млн грн, а в субсидії – 42 млрд грн

Україна інвестує в енергоефективність 700 млн грн, а в субсидії – 42 млрд грн

Спрямовуючи близько 42 млрд гривень на субсидії, Україна інвестує в енергоефективність лише 700 млн гривень.

За словами віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, 45-мільйонна країна з 100 тис. багатоповерхівок і 7,5 млн індивідуальних домогосподарств повинна застосовувати більш ефективні підходи.

«Держава повинна заохочувати людей економити і в першу чергу шляхом монетизації залишку субсидій – заощаджені на енергоресурсах кошти українці зможуть отримати на проведення енергоефективних заходів, – зауважив Геннадій Зубко. – Свого часу у Німеччині на грошах ставили штамп «вода» чи «тепло», аби їх використовували лише на оплату комунальних послуг».

Кроком до суттєвої економії Геннадій Зубко вважає й ухвалення рішення про перехід на квартальне опалення або на опалення окремих будинків.

«Це побудова зовсім іншої мережі, – наголошує міністр. – Технології дозволяють рухатися більш ефективно без монстрів-ТЕЦів, які виробляють енергію і тепло, і незрозуміло, як складається ціна ресурсу і ціна послуги».

На думку Геннадія Зубка, ринок енергоефективних проектів дозволить створити близько 75 тисяч нових робочих місць.

«Це мультиплікативний ефект для економіки, який дозволяє не тільки заощаджувати, а й створювати робочі місця, забезпечувати комфортне проживання у цих будинках та підвищувати вартість квадратного метру, – пояснює міністр. – Приміром, у Польщі енергоефективне житло коштує на 25% більше, оскільки витрати на проживання в таких будівлях менші».

Як зазначає Геннадій Зубко, економити можна лише за наявності відповідної мотивації.

«Протягом опалювального сезону 2015-2016 рр. будинки, мешканці яких отримували субсидії, споживали на 30% більше енергоресурсів, ніж ті, в яких субсидій не отримували, – пояснює посадовець. – Україна, яка сьогодні витрачає 18 млрд кубів газу на потреби населення, може зменшити споживання блакитного палива удвічі, якщо протягом 10 років інвестує в енергоефективність 30-40 млрд євро».

Автор | 2016-08-21T21:58:13+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.