Вітроелектростанції України виробили 1125 МВт-год електроенергії у 2015 році

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вітроелектростанції України виробили 1125 МВт-год електроенергії у 2015 році

Вітроелектростанції України виробили 1125 МВт-год електроенергії у 2015 році

Вітрові електростанції, розташовані на материковій частині України, в 2015 році незначно збільшили виробництво електроенергії в порівнянні з попереднім роком – з 1124000 кВт-год до 1125000 кВт-год.

Про це повідомляє Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА), уточнюючи, що частка вітростанцій за підсумками 2015 відповідала приблизно 0,73% від загальної річної генерації електроенергії в Україні.

Експерти УВЕА підрахували, що “зелена” електроенергія, вироблена за рахунок енергії вітру і поставлена ​​в національну енергосистему, дозволила скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на більш ніж 1,329 млн. тонн.

“За результатами опитування, проведеного експертами Української вітроенергетичної асоціації, в 2015 році в Україні було введено в експлуатацію 16,6 МВт нових вітроенергетичних потужностей”, – повідомляють в асоціації.

Таким чином, станом на 31 грудня 2015 сумарна потужність ВЕС материкової частини України склала 426,2 МВт.

“Провідними компаніями вітроенергетичної промисловості України залишаються компанії “Вінд Пауер”, “Вітряні парки України”, “Віндкрафт”, – наголошується в повідомленні.

Також в асоціації нагадали, що частина вітростанцій розташовані в зоні АТО і окупованому Криму. За даними УВА, дві вітростанції розташовані на непідконтрольною території: Лутугинський і Краснодонський вітропарки (Луганська область). У той же час вітропарк “Новоазовський” (Донецька область) розташований на лінії зіткнення ЗСУ та терористичних угруповань. Проектне будівництво цих ВЕС призупинено. Відбуваються правові розгляди щодо статусу зазначених ВЕС на ринку електроенергії України.

Крім того, повідомляється, що на території окупованого Криму встановлена ​​вітроенергетична потужність залишилася 87,8 МВт. За попередньою інформацією, було вироблено близько 125 млн кВт-год. електроенергії.

“Поставка до Об’єднаної енергетичної системи України електроенергії, виробленої на ВЕС, розташованих на тимчасово окупованій території АР Крим, припинена з квітня 2014 року”, – уточнили в асоціації.

Як повідомляв УНІАН, за інформацією голови правління Української вітроенергетичної асоціації України Андрія Конеченкова, введення нових потужностей вітрових електростанцій в Україні в 2015 році сповільнилося майже в 8 разів у порівнянні з 2014 року до 16 МВт з 126 МВт через анексію Криму і тривалі бойові дії на Донбасі.

Наприкінці вересня 2015 заступник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Валентин Шліхта заявив, що недостатня координація між українськими державними відомствами, адміністративні бар’єри і висока вартість кредитів ускладнюють залучення інвестицій у розвиток відновлюваної енергетики в країні.

Автор | 2016-01-29T19:14:49+00:00 Січень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.