Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Український виробник іграшок встановив сонячну станцію потужністю 35 кВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Український виробник іграшок встановив сонячну станцію потужністю 35 кВт

Український виробник іграшок встановив сонячну станцію потужністю 35 кВт

Розташоване в Івано-Франківську ТОВ “Інтелком”, яке займається виготовленням дитячих іграшок торгової марки ТехноК, встановило першу чергу сонячної електростанції потужністю 35 кВт.

Підприємство змонтувало на даху виробничого приміщення 132 сонячні панелі “SolarWatt Blue”.

Введення в експлуатацію першої черги сонячної електростанції заплановане на 10 травня цього року.

ТОВ “Інтелком” планує протягом 2016 року збільшити загальну потужність СЕС до 250 кВт.

Використовуючи найсучасніші ефективні технології, підприємство намагається зберігати енергоресурси та покращувати екологію. Так, протягом 2014-2015 років підприємство замінило газові опалювальні котли твердопаливними, а у 2015 році облаштувало котли, що працюють на відпрацьованих індустріальних мастилах.

Автор | 2016-03-22T23:01:00+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|