Український виробник іграшок встановив сонячну станцію потужністю 35 кВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Український виробник іграшок встановив сонячну станцію потужністю 35 кВт

Український виробник іграшок встановив сонячну станцію потужністю 35 кВт

Розташоване в Івано-Франківську ТОВ “Інтелком”, яке займається виготовленням дитячих іграшок торгової марки ТехноК, встановило першу чергу сонячної електростанції потужністю 35 кВт.

Підприємство змонтувало на даху виробничого приміщення 132 сонячні панелі “SolarWatt Blue”.

Введення в експлуатацію першої черги сонячної електростанції заплановане на 10 травня цього року.

ТОВ “Інтелком” планує протягом 2016 року збільшити загальну потужність СЕС до 250 кВт.

Використовуючи найсучасніші ефективні технології, підприємство намагається зберігати енергоресурси та покращувати екологію. Так, протягом 2014-2015 років підприємство замінило газові опалювальні котли твердопаливними, а у 2015 році облаштувало котли, що працюють на відпрацьованих індустріальних мастилах.

Автор | 2016-03-22T23:01:00+00:00 Березень 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.