До 2020 р частка поновлюваних джерел в енергобалансі України повинна скласти 11%

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » До 2020 р частка поновлюваних джерел в енергобалансі України повинна скласти 11%

До 2020 р частка поновлюваних джерел в енергобалансі України повинна скласти 11%

До 2020 р частка поновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі України повинна скласти не менше 11%, ключову роль в досягненні цього показника повинна зіграти сонячна енергетика.

Такий прогноз розвитку галузі зробив в бесіді з IBCentre член Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Борис ЦИГАНЕНКО.

Також він зазначив, що сьогодні головним завданням НКРЕКУ є забезпечення ефективної роботу механізму «зелених тарифів» в Україні, стабільність якого є основою для зростання інвестицій в проекти відновлюваної енергетики.

«Сьогодні Україна по праву вважається одним з кращих ринків відновлюваної енергетики, тому державна політика в цьому сегменті повинна бути максимально конструктивною» , – підкреслив член комісії.

Після скасування в червні 2015 р Україні вимоги «місцевої складової» для проектів відновлюваної енергетики, в галузі в другому півріччі намітилося істотне пожвавлення. Так за період вересень-грудень 2015р. в Україні були введені в експлуатацію 3 нові великі електростанції.

Зокрема, компанія «Еко-Оптіма» (Львів) завершила в наприкінці 2015 р будівництво другої черги сонячної електростанції «Самбір-2» (Львівська область), збільшивши потужність об’єкта з 1 Мвт до 5 Мвт. Постачальником сонячних модулів для українського проекту стала компанія TrinaSolar. В цілому компанія «Еко-Оптіма» управляє сонячними електростанціями загальною потужністю 12 МВт.

Одним з лідируючих регіонів країни є Вінницька область, в якій були введені в експлуатацію нові потужності двох великих сонячних електростанцій.

Компанія «Енергоінвест» завершила будівництво нової черги електростанції в населеному пункті Цекинівка. Для цього проекту китайська компанія JinkoSolar поставила сонячні модулі потужністю 1,2 МВт. Загальна потужність станції, після введення в кінці грудня другої черги, склала 2,4 МВт.

Також в наприкінці 2015 року компанія Talesun поставила панелі для сонячної електростанції потужністю 3,88 МВт, яка належить українській компанії «Рендж Тростянець».

Після будівництва другої черги в кінці грудня загальна потужність даної станції становить 7,7 МВт. Загальна потужність станцій, що знаходяться у власності RengyDevelopment (головна компанія), становить більше 30 МВт.

З 2016 г.в Україні планується реалізувати один з унікальних проектів під назвою «Солар Парк Підгородне». Це – перша в Україні і СНД трекерна (трекер – поворотна система) сонячна електростанція з встановленою потужністю 2,7 мВт. Станція укомплектована трекерами виробництва компанії «Українські Системи Солар» в кількості 270 шт. Уже в квітні 2016 року відбудеться запуск в експлуатацію першої черги станції встановленою потужністю 1,65 МВт (165 трекерів).

За словами генерального менеджера JinkoSolar в Європі Френка Нієндорф, сьогодні український ринок сонячної енергетики знаходиться на підйомі, про що свідчать насамперед успіхи самої компанії.

«Один з наших найбільших проектів у Східній Європі насправді знаходиться в Україні. Це проект більш ніж на 20 МВт. Після того, як ринок в Україні знову почав рости під кінець року, в 3-м і 4-му кварталах 2015 року ми успішно закрили кілька угод за цей період», – зазначив топ-менеджер JinkoSolar.

Також він зазначив, що компанія і далі буде інвестувати кошти для розвитку своєї діяльності на українському ринку, який, на його думку, має потенціал стати стійким і з довгостроковою перспективою росту. Цьому посприяло скасування вимоги «місцевої складової».

Перспективи сонячної енергетики в Україні будуть обговорюватися на головній події галузі- 5-а Міжнародна Конференція і Виставка «Сонячна Енергетика Східної Європи і Украіни CISOLAR 2016 Odessa», яка відбудеться 14-15 квітня 2016 року в місті Одеса (www.cis-solar. com).

Генеральним спонсором CISOLAR 2016 Odessa є компанія AEG 3 WPowerSolutions .

Автор | 2016-02-27T00:00:19+00:00 Лютий 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.