В Україні буде створено Фонд енергоефективності

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні буде створено Фонд енергоефективності

В Україні буде створено Фонд енергоефективності

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки уряду Німеччини та Європейського Союзу розробило фінансову модель Фонду енергоефективності, в який Україна в 2016 році як одна зі сторін фінансування Фонду поряд з міжнародними фінансовими донорами готова направити 800 млн грн.

Такі дані повідомило Інтерфакс-Україна міністерство з посиланням на прес-службу віце-прем’єр-міністра – глави Мінрегіонбуду Геннадія Зубка, який презентував модель Фонду в ході міжнародної конференції “Україна у фокусі: Стратегічна зустріч глобальних експортно-кредитних агентств і багатосторонніх фінансових установ” у Києві.

“Необхідно додатково прописати модель Фонду та законодавчо забезпечити інструменти для ймовірного захисту інвестицій та повернення коштів. Ці заходи допоможуть вивести Україну на абсолютно незалежний енергетичний рівень”, – пояснив Г.Зубка.

При цьому він підкреслив, що залучені інвестиції і технології в рамках функціонування такого Фонду дозволять економити 45% енергоресурсів країни. Розроблена модель представленого Фонду енергоефективності довела свою ефективність, зокрема, в Литві.

За даними Г.Зубка, нині обсяг ринку енергоефективності України оцінюється близько в $40 млрд, річний обсяг інвестицій – порядку в $ 1,5 млрд.

Автор | 2016-02-25T20:59:23+00:00 Лютий 2nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.