Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Україні буде створено Фонд енергоефективності

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні буде створено Фонд енергоефективності

В Україні буде створено Фонд енергоефективності

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки уряду Німеччини та Європейського Союзу розробило фінансову модель Фонду енергоефективності, в який Україна в 2016 році як одна зі сторін фінансування Фонду поряд з міжнародними фінансовими донорами готова направити 800 млн грн.

Такі дані повідомило Інтерфакс-Україна міністерство з посиланням на прес-службу віце-прем’єр-міністра – глави Мінрегіонбуду Геннадія Зубка, який презентував модель Фонду в ході міжнародної конференції “Україна у фокусі: Стратегічна зустріч глобальних експортно-кредитних агентств і багатосторонніх фінансових установ” у Києві.

“Необхідно додатково прописати модель Фонду та законодавчо забезпечити інструменти для ймовірного захисту інвестицій та повернення коштів. Ці заходи допоможуть вивести Україну на абсолютно незалежний енергетичний рівень”, – пояснив Г.Зубка.

При цьому він підкреслив, що залучені інвестиції і технології в рамках функціонування такого Фонду дозволять економити 45% енергоресурсів країни. Розроблена модель представленого Фонду енергоефективності довела свою ефективність, зокрема, в Литві.

За даними Г.Зубка, нині обсяг ринку енергоефективності України оцінюється близько в $40 млрд, річний обсяг інвестицій – порядку в $ 1,5 млрд.

Автор | 2016-02-25T20:59:23+00:00 Лютий 2nd, 2016|Новини|