Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...

За останні роки політика енергозбереження для України набула особливої ​​значимості. Її можна віднести до пріоритетних напрямів руху держави. Особливо гостро це питання постало у зв’язку існуючими газовими домовленостями, підписаними українською стороною, а також невеликою кількістю наявних запасів енергоносіїв.

Початок активному розвитку даного напрямку було покладено 2008 році. Саме тоді Верховною Радою України були прийняті деякі поправки, що стимулюють розвиток галузі електроенергетики та, окремим напрямком, виділялися альтернативні джерела енергії. Для збільшення зацікавленості у використанні альтернативної енергії, владою був введений так званий «зелений тариф». Завдяки цим тарифом придбання енергії, виробленої на об’єктах енергетики за допомогою альтернативних джерел, обходиться значно дешевше.

Щорічно відбувається значне збільшення проектів, пов’язаних з альтернативною енергетикою. Свій інтерес до України виявляють не тільки місцеві бізнесмени, але й окремі інвестори з-за кордону.

Відповідний звіт, поданий українською асоціацією, що займається альтернативними видами енергетики, впродовж останнього року встановлена ​​потужність об’єктів електрогенерації, введених в експлуатацію, склала більше, ніж 96 МВт. Це означає, що вдалося домогтися практично дворазового перевищення показників попереднього року. Стрімко нарощуються потужності компаній, що займаються розробками і виробництвом джерел енергії, що працюють від сонячної енергії.

Враховуючи значні інвестиції, можна з повною впевненістю говорити про пріоритетне становище даного напрямку. Інвестори розраховують на довгострокові відносини і різні спільні проекти, які принесуть прибуток, як їм, так і державі.

Leave a Reply