Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

За останні роки політика енергозбереження для України набула особливої ​​значимості. Її можна віднести до пріоритетних напрямів руху держави. Особливо гостро це питання постало у зв’язку існуючими газовими домовленостями, підписаними українською стороною, а також невеликою кількістю наявних запасів енергоносіїв.

Початок активному розвитку даного напрямку було покладено 2008 році. Саме тоді Верховною Радою України були прийняті деякі поправки, що стимулюють розвиток галузі електроенергетики та, окремим напрямком, виділялися альтернативні джерела енергії. Для збільшення зацікавленості у використанні альтернативної енергії, владою був введений так званий «зелений тариф». Завдяки цим тарифом придбання енергії, виробленої на об’єктах енергетики за допомогою альтернативних джерел, обходиться значно дешевше.

Щорічно відбувається значне збільшення проектів, пов’язаних з альтернативною енергетикою. Свій інтерес до України виявляють не тільки місцеві бізнесмени, але й окремі інвестори з-за кордону.

Відповідний звіт, поданий українською асоціацією, що займається альтернативними видами енергетики, впродовж останнього року встановлена ​​потужність об’єктів електрогенерації, введених в експлуатацію, склала більше, ніж 96 МВт. Це означає, що вдалося домогтися практично дворазового перевищення показників попереднього року. Стрімко нарощуються потужності компаній, що займаються розробками і виробництвом джерел енергії, що працюють від сонячної енергії.

Враховуючи значні інвестиції, можна з повною впевненістю говорити про пріоритетне становище даного напрямку. Інвестори розраховують на довгострокові відносини і різні спільні проекти, які принесуть прибуток, як їм, так і державі.

Автор | 2016-01-29T19:55:21+00:00 Квітень 9th, 2015|Новини|