Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

Україна збільшила виробіток альтернативної енергії

За останні роки політика енергозбереження для України набула особливої ​​значимості. Її можна віднести до пріоритетних напрямів руху держави. Особливо гостро це питання постало у зв’язку існуючими газовими домовленостями, підписаними українською стороною, а також невеликою кількістю наявних запасів енергоносіїв.

Початок активному розвитку даного напрямку було покладено 2008 році. Саме тоді Верховною Радою України були прийняті деякі поправки, що стимулюють розвиток галузі електроенергетики та, окремим напрямком, виділялися альтернативні джерела енергії. Для збільшення зацікавленості у використанні альтернативної енергії, владою був введений так званий «зелений тариф». Завдяки цим тарифом придбання енергії, виробленої на об’єктах енергетики за допомогою альтернативних джерел, обходиться значно дешевше.

Щорічно відбувається значне збільшення проектів, пов’язаних з альтернативною енергетикою. Свій інтерес до України виявляють не тільки місцеві бізнесмени, але й окремі інвестори з-за кордону.

Відповідний звіт, поданий українською асоціацією, що займається альтернативними видами енергетики, впродовж останнього року встановлена ​​потужність об’єктів електрогенерації, введених в експлуатацію, склала більше, ніж 96 МВт. Це означає, що вдалося домогтися практично дворазового перевищення показників попереднього року. Стрімко нарощуються потужності компаній, що займаються розробками і виробництвом джерел енергії, що працюють від сонячної енергії.

Враховуючи значні інвестиції, можна з повною впевненістю говорити про пріоритетне становище даного напрямку. Інвестори розраховують на довгострокові відносини і різні спільні проекти, які принесуть прибуток, як їм, так і державі.

Автор | 2016-01-29T19:55:21+00:00 Квітень 9th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.