Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Україні подвоїли «зелений тариф» для альтернативної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні подвоїли «зелений тариф» для альтернативної енергетики

В Україні подвоїли «зелений тариф» для альтернативної енергетики

Зростання тарифів пов’язаний з курсом євро в лютому на рівні 32-34 гривень.

«Зелений тариф», який застосовується для об’єктів альтернативної енергетики України, з 25 березня виріс в два рази після закінчення надзвичайного стану в електроенергетиці.

Про це журналістам сказав член Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Андрій Герус.

«Тепер тарифи в 2-2,2 рази вище тих, що були до 25 березня», – сказав він.

За його словами, з 25 березня тариф для сонячних електростанцій становить 11,6-15,8 грн за кВт / год, для вітряних електростанцій – 2,2-3,9 грн за кВт / год.

За словами члена комісії, зростання тарифів залежить від його прив’язки до курсу євро в лютому 2015 року, який був на рівні 32-34 гривень.

«Наша знижка (50-55%) вчора перестала діяти, так як перестав діяти надзвичайний стан. Вчора вони (об’єкти альтернативної енергетики) вже отримували тариф за курсом 32-34 гривні », – зазначив Герус, додавши, що через це у квітні альтернативна енергетика додатково отримає з ринку 300 млн гривень.

Автор | 2016-01-29T19:59:22+00:00 Березень 26th, 2015|Новини|