В Україні подвоїли «зелений тариф» для альтернативної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні подвоїли «зелений тариф» для альтернативної енергетики

В Україні подвоїли «зелений тариф» для альтернативної енергетики

Зростання тарифів пов’язаний з курсом євро в лютому на рівні 32-34 гривень.

«Зелений тариф», який застосовується для об’єктів альтернативної енергетики України, з 25 березня виріс в два рази після закінчення надзвичайного стану в електроенергетиці.

Про це журналістам сказав член Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Андрій Герус.

«Тепер тарифи в 2-2,2 рази вище тих, що були до 25 березня», – сказав він.

За його словами, з 25 березня тариф для сонячних електростанцій становить 11,6-15,8 грн за кВт / год, для вітряних електростанцій – 2,2-3,9 грн за кВт / год.

За словами члена комісії, зростання тарифів залежить від його прив’язки до курсу євро в лютому 2015 року, який був на рівні 32-34 гривень.

«Наша знижка (50-55%) вчора перестала діяти, так як перестав діяти надзвичайний стан. Вчора вони (об’єкти альтернативної енергетики) вже отримували тариф за курсом 32-34 гривні », – зазначив Герус, додавши, що через це у квітні альтернативна енергетика додатково отримає з ринку 300 млн гривень.

Автор | 2016-01-29T19:59:22+00:00 Березень 26th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.