Угорський стартап винайшов бруківку з переробленого пластику для отримання сонячної і кінетичної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Угорський стартап винайшов бруківку з переробленого пластику для отримання сонячної і кінетичної енергії

Угорський стартап винайшов бруківку з переробленого пластику для отримання сонячної і кінетичної енергії

Угорський стартап Platio створив яскраву модульну бруківку, яка збирається, як конструктор LEGO.

Вона не лише додає барв сучасним «кам’яним джунглям», а й приносить чимало користі: виготовлена з переробленого пластику, бруківка містить сонячні елементи вкриті загартованим склом. Таким чином, тротуари, викладені бруківкою Platio, можуть виробляти електроенергію.

Platio – не перша компанія, що вирішила створити дороги, які вироблятимуть енергію. Схожий проект розробляє американська Solar Roadways. Однак система Platio більше розрахована для тротуарів. На розробку угорський стартап вже зібрав $ 70 тис. і продав 150 квадратних метрів своєї бруківки. Пластикова основа бруківки забезпечує її міцність і довговічність, а сонячні панелі не вимагають прокладення додаткових проводів.

Дорожнє покриття Platio генерує 160 ват на квадратний метр і доступне у трьох кольорах. Зараз компанія працює над створенням інноваційної системи, яка зможе збирати енергію від кроків людей, що рухатимуться бруківкою.

Стартап не має наміру зупинятися на досягнутому – кінцева місія полягає в тому, щоб «створити чисте і енергетично незалежне майбутнє, в якому ми створюємо нову основу для міського життя з урахуванням перспектив інформаційного суспільства».

Автор | 2017-02-04T21:38:08+00:00 Січень 26th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.