Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

У Вінниці на проспекті Юності, 22 тестують світлодіодну підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях.

Установку покликану зменшити кількість летальних випадків на дорозі розробило та встановило в рамках пілотного проекту ТОВ «Промавтоматика Вінниця».

Установка, яка отримує енергію від сонячної батареї, обладнана спеціальною оптикою, яка дозволяє направляти промінь світла виключно на “зебру” і робити пішоходів добре помітними. На додачу, спеціальний регулятор вмикає підсвітку лише тоді, коли до переходу наближається людина.

Як зазначають у компанії, система «Безпечний перехід» дозволить не лише підвищити безпеку учасників дорожнього руху у темну пору доби та зробити обласний центр більш комфортнішим для життя, а економити електроенергію.

Передбачається, що такі світлодіодні установки підвищення безпеки пішохідних переходів будуть встановлені й на інших нерегульованих переходах Вінниці.

Наразі підприємство не лише освітило стратегічні об’єкти у рідному місті: новий мікрорайон «Академічний», проспект Космонавтів, Хмельницького шосе, вулиці Келецька, Пирогова, Примакова, арку та стелу біля входу у Центральний парк, а також усі дитячі майданчики, а й зробило світлодіодну підсвітку об`єктів у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Могилів-Подільському.

Примітно, що у 2015 році Вінниця увійшла до трійки лідерів найкомфортніших міст для життя в Україні.

Джерело: есоtоwn.соm.uа

Автор | 2016-11-30T16:14:28+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|