У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

У Вінниці на проспекті Юності, 22 тестують світлодіодну підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях.

Установку покликану зменшити кількість летальних випадків на дорозі розробило та встановило в рамках пілотного проекту ТОВ «Промавтоматика Вінниця».

Установка, яка отримує енергію від сонячної батареї, обладнана спеціальною оптикою, яка дозволяє направляти промінь світла виключно на “зебру” і робити пішоходів добре помітними. На додачу, спеціальний регулятор вмикає підсвітку лише тоді, коли до переходу наближається людина.

Як зазначають у компанії, система «Безпечний перехід» дозволить не лише підвищити безпеку учасників дорожнього руху у темну пору доби та зробити обласний центр більш комфортнішим для життя, а економити електроенергію.

Передбачається, що такі світлодіодні установки підвищення безпеки пішохідних переходів будуть встановлені й на інших нерегульованих переходах Вінниці.

Наразі підприємство не лише освітило стратегічні об’єкти у рідному місті: новий мікрорайон «Академічний», проспект Космонавтів, Хмельницького шосе, вулиці Келецька, Пирогова, Примакова, арку та стелу біля входу у Центральний парк, а також усі дитячі майданчики, а й зробило світлодіодну підсвітку об`єктів у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Могилів-Подільському.

Примітно, що у 2015 році Вінниця увійшла до трійки лідерів найкомфортніших міст для життя в Україні.

Джерело: есоtоwn.соm.uа

Leave a Reply