Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

У Вінниці тестують підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях

У Вінниці на проспекті Юності, 22 тестують світлодіодну підсвітку нерегульованих пішохідних переходів на сонячних батареях.

Установку покликану зменшити кількість летальних випадків на дорозі розробило та встановило в рамках пілотного проекту ТОВ «Промавтоматика Вінниця».

Установка, яка отримує енергію від сонячної батареї, обладнана спеціальною оптикою, яка дозволяє направляти промінь світла виключно на “зебру” і робити пішоходів добре помітними. На додачу, спеціальний регулятор вмикає підсвітку лише тоді, коли до переходу наближається людина.

Як зазначають у компанії, система «Безпечний перехід» дозволить не лише підвищити безпеку учасників дорожнього руху у темну пору доби та зробити обласний центр більш комфортнішим для життя, а економити електроенергію.

Передбачається, що такі світлодіодні установки підвищення безпеки пішохідних переходів будуть встановлені й на інших нерегульованих переходах Вінниці.

Наразі підприємство не лише освітило стратегічні об’єкти у рідному місті: новий мікрорайон «Академічний», проспект Космонавтів, Хмельницького шосе, вулиці Келецька, Пирогова, Примакова, арку та стелу біля входу у Центральний парк, а також усі дитячі майданчики, а й зробило світлодіодну підсвітку об`єктів у Києві, Львові, Житомирі, Черкасах, Могилів-Подільському.

Примітно, що у 2015 році Вінниця увійшла до трійки лідерів найкомфортніших міст для життя в Україні.

Джерело: есоtоwn.соm.uа

Автор | 2016-11-30T16:14:28+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|