У Великобританії збудують найпотужнішу морську вітроелектростанцію в світі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Великобританії збудують найпотужнішу морську вітроелектростанцію в світі

У Великобританії збудують найпотужнішу морську вітроелектростанцію в світі

Уряд Великобританії схвалив другу фазу будівництва вітряної ферми потужністю 1800 мегават. Основу Hornsea Project Two складуть 300 вітрогенераторів, які забезпечать енергією 1,8 млн. британських будинків, передає Хайтек.

Морська вітряна електростанція буде побудована в 90 км від узбережжя Грімсбі. До складу вітряної ферми увійде 300 вітрогенераторів – за висотою кожен з них перевершуватиме хмарочос Мері-Екс в Лондоні.

На реалізацію проекту уряд Великобританії виділить £ 730 млн. (близько 960 млн. доларів). Ці кошти знаходяться в державному фонді на розвиток відновлюваних джерел енергії. Як повідомляє Engadget, при роботі на повну потужність Hornsea Project Two вироблятиме достатньо енергії для забезпечення 1,8 млн будинків. Після введення в експлуатацію вартість проекту складе £ 6 млрд.

Найбільша вітряна ферма принесе і соціальні переваги, а саме, створить 1960 робочих місць в сфері будівництва і 580 місць в сфері експлуатації та технічного обслуговування.
Британія активно розвиває сферу чистої енергетики. До 2020 року 10% електроенергії, необхідної країні, буде отримано від морських вітряних електростанцій. Будівництво Hornsea також дозволить уряду домогтися поставлених цілей і до 2020 року мати в розпорядженні установки загальною потужністю 10 гігават.

За останніх три роки будівництво вітряних енергоустановок подешевшало вдвічі. Зведення вітряних ЕС також сприяє зростанню інвестицій в сталеву індустрію країни і в деякі інші галузі виробництва. Тренд переходу на чисту енергетику можна простежити і в рішенні уряду відкласти будівництво нової АЕС Hinkley Point C. При цьому вітряна енергія в районі Північного моря в Європі коштує на третину дешевше, ніж енергія від атомних електростанцій.

Будівництвом найбільшої вітряної електростанції в Британії займеться енергетична компанія Данії Dong Energy. Вона також планує побудувати вітряну ферму на 660 мегават в Ірландському морі. Електростанція стане другою за величиною вітряною фермою в світі після Hornsea Project Two.

Автор | 2016-08-21T22:10:42+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.