Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ на другому місці після газу

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ на другому місці після газу

У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ на другому місці після газу

У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ (22,4%) на другому місці після газу (35,4%).

В цілому, в першому кварталі 2016 року шляхом використання газу, було вироблено 35,4% електроенергії країни обсягом 29.68 ТВт/год (13.7 ГВт).

Це супроводжувалось наступним:

  • ВДЕ виробили 22,4% електрики, або 18.78 ТВт/год (8,7 ГВт);
  • ядерна енергетика спродукувала 19%, тобто 15.98 ТВт/год (7,5 ГВт);
  • вугілля – 16,2%, що становить 13.56 ТВт/год (6,3 ГВт);
  • імпорт (через інтерконектори) дав ще 7,1% електрики, що становить 5.92 ТВт/год (2,8 ГВт);

Відповідно до останніх даних, основним джерелом отримання електроенергії продовжував бути вітер, який становить 46,1% від загальної частки ВДЕ в обсязі 8,66 ТВт/год (4 ГВт), наступною йде біомаса, частка якої становить 33,2% або 6.24ТВт/год (2,8 ГВт). Частка гідроенергетики становить 13,5% від виробництва, іншими словами 2.53 ТВт/год (1,2 ГВт), а сонячна енергетика 7,2% або 1,35 ТВт/год (0,62 ГВт).

За перший квартал 2016-го відзначено ріст виробництва на 82% у сонячній та на 22% у гідрогенерації.

Хоча генерація на біомасі демонструє відносно помірне зростання у порівнянні з попереднім кварталом, рівень виробництва зріс на 50 % протягом останніх 12 місяців, і швидше за все продовжуватиме зростати у зв’язку з запуском додаткових потужностей для роботи на біопаливі.

Директор EnAppSys Пол Верріл, пояснює:

«Зміни, які відбуваються на ринку, призведуть до зниження викидів вуглецю та відмови від вугільної електроенергетики на користь вітрової. Тим не менш, оскільки ринок переходить на низьковуглецеву електроенергетику, в майбутньому це призведе до певних проблем. І визначальним чинником у цьому переході буде той фактор, наскільки просто нам вдасться владнати поточні проблеми та ньюанси. Наприклад, зниження вугільної частки на ринку електроенергетики може призвести до певних перебоїв у електропостачанні. Тому необхідно модернізовувати інфраструктуру для акумулювання електроенергії та інших допоміжніх послуг».

Автор | 2016-04-17T01:45:16+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|