У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ на другому місці після газу

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ на другому місці після газу

У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ на другому місці після газу

У Великобританії частка електроенергії з ВДЕ (22,4%) на другому місці після газу (35,4%).

В цілому, в першому кварталі 2016 року шляхом використання газу, було вироблено 35,4% електроенергії країни обсягом 29.68 ТВт/год (13.7 ГВт).

Це супроводжувалось наступним:

  • ВДЕ виробили 22,4% електрики, або 18.78 ТВт/год (8,7 ГВт);
  • ядерна енергетика спродукувала 19%, тобто 15.98 ТВт/год (7,5 ГВт);
  • вугілля – 16,2%, що становить 13.56 ТВт/год (6,3 ГВт);
  • імпорт (через інтерконектори) дав ще 7,1% електрики, що становить 5.92 ТВт/год (2,8 ГВт);

Відповідно до останніх даних, основним джерелом отримання електроенергії продовжував бути вітер, який становить 46,1% від загальної частки ВДЕ в обсязі 8,66 ТВт/год (4 ГВт), наступною йде біомаса, частка якої становить 33,2% або 6.24ТВт/год (2,8 ГВт). Частка гідроенергетики становить 13,5% від виробництва, іншими словами 2.53 ТВт/год (1,2 ГВт), а сонячна енергетика 7,2% або 1,35 ТВт/год (0,62 ГВт).

За перший квартал 2016-го відзначено ріст виробництва на 82% у сонячній та на 22% у гідрогенерації.

Хоча генерація на біомасі демонструє відносно помірне зростання у порівнянні з попереднім кварталом, рівень виробництва зріс на 50 % протягом останніх 12 місяців, і швидше за все продовжуватиме зростати у зв’язку з запуском додаткових потужностей для роботи на біопаливі.

Директор EnAppSys Пол Верріл, пояснює:

«Зміни, які відбуваються на ринку, призведуть до зниження викидів вуглецю та відмови від вугільної електроенергетики на користь вітрової. Тим не менш, оскільки ринок переходить на низьковуглецеву електроенергетику, в майбутньому це призведе до певних проблем. І визначальним чинником у цьому переході буде той фактор, наскільки просто нам вдасться владнати поточні проблеми та ньюанси. Наприклад, зниження вугільної частки на ринку електроенергетики може призвести до певних перебоїв у електропостачанні. Тому необхідно модернізовувати інфраструктуру для акумулювання електроенергії та інших допоміжніх послуг».

Автор | 2016-04-17T01:45:16+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.