Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Тернополі встановлять перше в Україні «сонячне дерево»

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Тернополі встановлять перше в Україні «сонячне дерево»

У Тернополі встановлять перше в Україні «сонячне дерево»

У Тернополі з’явиться перше в Україні “сонячне дерево” для підзарядити мобільних телефонів та інших портативних пристроїв невеликої потужності.

«Sun tree» відкриють у сквері Чорновола в рамках «Днів сталої енергії», які пройдуть у обласному центрі 14-16 квітня, передає Zaxid.net.

«Сонячне дерево» буде встановлене за кошти місцевого приватного підприємця, який займається монтажем сонячних батарей. Імя ініціатора проекту буде оприлюднене в ході офіційного відкриття об’єкту, запланованого на 15 квітня.

За словами завідуючого сектором з питань енергозбереження Тернопільської міської ради Павла Савечко, для «сонячного дерева» та лавки з спеціальними шнурками до айфонів, айпедів і всіх смартфонів обрали антивандальне розташування. «Зарядні пристрої на енергії сонця знаходитимуться у 200 метрах від поліцейського відділку, – повідомив чиновник. – Крім того, sun tree потрапляє в поле зору міських камер відеоспостереження».

Як наголосив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський, «сонячне дерево» дасть змогу жителям та гостям міста отримати досвід використання поновлюваних джерел енергії.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-04-17T01:22:04+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|