У Тернополі презентували механізм сертифікації енергетичної ефективності будівель

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Тернополі презентували механізм сертифікації енергетичної ефективності будівель

У Тернополі презентували механізм сертифікації енергетичної ефективності будівель

У Тернополі презентували онлайн сервіс генерації сертифікатів енергетичної ефективності будівель.


Ресурс представили в ході відкриття Ресурсного центру підтримки ОСББ з питань чистої енергії у рамках проведення Тижня сталої енергії в обласному центрі, 15 квітня, передає ТернопільЖК.

Онлайн сервісом, який створили місцеві айтішники за підтримки компанії Henkel, можуть безкоштовно користуватися власники 14 типів будівель по всій Україні.

При наявності належного обліку енергоносіїв, ресурс дозволяє перевести всі одиниці енергії в єдину систему (кВт-год) і вже потім порахувати витрати енергії та коштів у розрізі 1 кв.м, 1 куб м та один споживач. Додаткова опція також дозволяє побачити об’єм викидів СО2.

Наразі сертифікацію енергетичної ефективності будівель, яка в країнах Європейського Союзу стала обов’язковою з 2009 року, планують запровадити в Україні на законодавчому рівні.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-04-18T19:00:38+00:00 Квітень 18th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.