Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Тернополі презентували механізм сертифікації енергетичної ефективності будівель

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Тернополі презентували механізм сертифікації енергетичної ефективності будівель

У Тернополі презентували механізм сертифікації енергетичної ефективності будівель

У Тернополі презентували онлайн сервіс генерації сертифікатів енергетичної ефективності будівель.


Ресурс представили в ході відкриття Ресурсного центру підтримки ОСББ з питань чистої енергії у рамках проведення Тижня сталої енергії в обласному центрі, 15 квітня, передає ТернопільЖК.

Онлайн сервісом, який створили місцеві айтішники за підтримки компанії Henkel, можуть безкоштовно користуватися власники 14 типів будівель по всій Україні.

При наявності належного обліку енергоносіїв, ресурс дозволяє перевести всі одиниці енергії в єдину систему (кВт-год) і вже потім порахувати витрати енергії та коштів у розрізі 1 кв.м, 1 куб м та один споживач. Додаткова опція також дозволяє побачити об’єм викидів СО2.

Наразі сертифікацію енергетичної ефективності будівель, яка в країнах Європейського Союзу стала обов’язковою з 2009 року, планують запровадити в Україні на законодавчому рівні.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-04-18T19:00:38+00:00 Квітень 18th, 2016|Новини|