У Тернополі на даху облради хочуть встановити сонячні панелі потужністю 120 кВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Тернополі на даху облради хочуть встановити сонячні панелі потужністю 120 кВт

У Тернополі на даху облради хочуть встановити сонячні панелі потужністю 120 кВт

Очільники Тернопільщини мають намір встановити на даху будівлі обласної ради сонячні батареї, які дозволять зекономити сотні тисяч гривень. Вартість проекту становитиме близько 150 тис. євро, пише тижневик «Номер один».

«Тернопільська обласна рада має на власному прикладі демонструвати енергоефективність, енергозаощадливість і показати, що вона готова дати опір російському агресору хоча б в економічній сфері. Один з варіантів – це розміщення на приміщенні обласної ради й адміністрації сонячних батарей, які дадуть можливість, по-перше, зменшити витрати в грошовому еквіваленті для платників податків, по-друге, унеможливити залежність нашої держави від російського агресора в енергетичному плані, – зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна».

Спільно з підприємством «Сіріус» чиновники обстежили системи опалення та електропостачання адмінбудинку обласної ради на вулиці Грушевського, 8. На даху будівлі планують встановити сонячну електростанцію потужністю 120 кВт. За рік вона вироблятиме до 120 тисяч кВт/год. електроенергії.

«За рік це скоротить бюджетні видатки у середньому на 600 тис. грн. з терміном окупності 5,5 року, – повідомив заступник начальника управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження ОДА Микола Михальський».

Автор | 2016-09-23T21:26:24+00:00 Вересень 22nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.