Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Тернополі на даху облради хочуть встановити сонячні панелі потужністю 120 кВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Тернополі на даху облради хочуть встановити сонячні панелі потужністю 120 кВт

У Тернополі на даху облради хочуть встановити сонячні панелі потужністю 120 кВт

Очільники Тернопільщини мають намір встановити на даху будівлі обласної ради сонячні батареї, які дозволять зекономити сотні тисяч гривень. Вартість проекту становитиме близько 150 тис. євро, пише тижневик «Номер один».

«Тернопільська обласна рада має на власному прикладі демонструвати енергоефективність, енергозаощадливість і показати, що вона готова дати опір російському агресору хоча б в економічній сфері. Один з варіантів – це розміщення на приміщенні обласної ради й адміністрації сонячних батарей, які дадуть можливість, по-перше, зменшити витрати в грошовому еквіваленті для платників податків, по-друге, унеможливити залежність нашої держави від російського агресора в енергетичному плані, – зауважив голова Тернопільської ОДА Степан Барна».

Спільно з підприємством «Сіріус» чиновники обстежили системи опалення та електропостачання адмінбудинку обласної ради на вулиці Грушевського, 8. На даху будівлі планують встановити сонячну електростанцію потужністю 120 кВт. За рік вона вироблятиме до 120 тисяч кВт/год. електроенергії.

«За рік це скоротить бюджетні видатки у середньому на 600 тис. грн. з терміном окупності 5,5 року, – повідомив заступник начальника управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження ОДА Микола Михальський».

Автор | 2016-09-23T21:26:24+00:00 Вересень 22nd, 2016|Новини|