Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У США на трасі 66 планують частково замінити асфальт на покриття із сонячних батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У США на трасі 66 планують частково замінити асфальт на покриття із сонячних батарей

У США на трасі 66 планують частково замінити асфальт на покриття із сонячних батарей

У США на трасі 66 планують замінити асфальт на покриття з вбудованими сонячними батареями.

На такий експеримент зважився Департамент транспорту штату Міссурі спільно зі стартапом Solar Roadways, передає N+1.

Зокрема, Solar Roadways розробила спеціальні сонячні панелі, по яких можна ходити або їздити. Потужність кожного «сонячного» шестикутника площею 0,4 квадратного метра становить близько 36 Вт і буде залежати від погоди, пори року, часу доби та інших мікрокліматичних факторів.

«Сонячне» дорожнє покриття виготовлене із спеціального загартованого скла, яке витримує вагу сідельного тягача, матиме шорсткувату поверхню по силі зчеплення еквівалентну асфальту. Крім сонячних батарей, у шестикутники вбудують світлодіодні ліхтарі для маркування смуг на трасі і обмежувальних ліній на узбіччі.

Передбачається, що у «сонячну» дорогу також вмонтують нагрівальні елементи, які звільнятимуть трасу від снігу і льоду, та мікропроцесори, які дозволять шестикутникам “спілкуватися” між собою, з проїжджаючими автомобілями і з центральною контрольною станцією.

“Сонячне” дорожнє покриття дозволить заряджати електромобілі. На додачу, інноваційну дорогу буде легко лагодити – досить замінити шестикутник.

Траса 66 або Головна вулиця Америки, яка була заснована у 1926 році, спочатку з’єднувала Чикаго і каліфорнійське місто Санта-Моніка і простягалася на понад 3900 кілометрів. Траса була основною дорогою для людей, які переїжджають зі сходу на захід країни, та забезпечувала економічне процвітання численних селищ та містечок, розташованих уздовж дороги. Після того, як в США була створена нова система федеральних швидкісних доріг, трасу 66 прибрали з системи швидкісних доріг США, а деякі її ділянки стали дорогами регіонального значення.

Автор | 2016-07-01T22:00:06+00:00 Липень 1st, 2016|Новини|