У США на трасі 66 планують частково замінити асфальт на покриття із сонячних батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У США на трасі 66 планують частково замінити асфальт на покриття із сонячних батарей

У США на трасі 66 планують частково замінити асфальт на покриття із сонячних батарей

У США на трасі 66 планують замінити асфальт на покриття з вбудованими сонячними батареями.

На такий експеримент зважився Департамент транспорту штату Міссурі спільно зі стартапом Solar Roadways, передає N+1.

Зокрема, Solar Roadways розробила спеціальні сонячні панелі, по яких можна ходити або їздити. Потужність кожного «сонячного» шестикутника площею 0,4 квадратного метра становить близько 36 Вт і буде залежати від погоди, пори року, часу доби та інших мікрокліматичних факторів.

«Сонячне» дорожнє покриття виготовлене із спеціального загартованого скла, яке витримує вагу сідельного тягача, матиме шорсткувату поверхню по силі зчеплення еквівалентну асфальту. Крім сонячних батарей, у шестикутники вбудують світлодіодні ліхтарі для маркування смуг на трасі і обмежувальних ліній на узбіччі.

Передбачається, що у «сонячну» дорогу також вмонтують нагрівальні елементи, які звільнятимуть трасу від снігу і льоду, та мікропроцесори, які дозволять шестикутникам “спілкуватися” між собою, з проїжджаючими автомобілями і з центральною контрольною станцією.

“Сонячне” дорожнє покриття дозволить заряджати електромобілі. На додачу, інноваційну дорогу буде легко лагодити – досить замінити шестикутник.

Траса 66 або Головна вулиця Америки, яка була заснована у 1926 році, спочатку з’єднувала Чикаго і каліфорнійське місто Санта-Моніка і простягалася на понад 3900 кілометрів. Траса була основною дорогою для людей, які переїжджають зі сходу на захід країни, та забезпечувала економічне процвітання численних селищ та містечок, розташованих уздовж дороги. Після того, як в США була створена нова система федеральних швидкісних доріг, трасу 66 прибрали з системи швидкісних доріг США, а деякі її ділянки стали дорогами регіонального значення.

Автор | 2016-07-01T22:00:06+00:00 Липень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.