Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У США деякі фермери отримують більше прибутку від сонячних батерей, ніж від врожаю

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У США деякі фермери отримують більше прибутку від сонячних батерей, ніж від врожаю

У США деякі фермери отримують більше прибутку від сонячних батерей, ніж від врожаю

Більше ста років сім’я Доусон Сінглетері вирощує тютюн, арахіс і бавовну на 530 акрах своєї ферми на прибережних рівнинах Північної Кароліни. А тепер вони заробляють збираючи «сонячний» врожай, пише Вloomberg.

Сінглетері віддав в оренду 34 акри у Strata Solar LLC для 7 мегават батарей, що є частиною зростаючої кількості сонячних угод, які трансформують сільгоспугіддя США і створюють нове джерело доходів для фермерів. Сільськогосподарська земля стала «родючою» територією для екологічно чистих джерел енергії, оскільки сонячні і вітрові розробники в Північній Америці, Європі та Азії шукають для будівництва електростанцій рівнинні території. Це також є порятунком для багатьох фермерів, чий дохід залежить від урожаю і коливань ринкових цін.

«На цій землі треба виростити не один урожай, щоб він приніс нам такий же дохід, який ми отримуємо від сонячної ферми», – сказав Сінглетері.

Вартість сонячної енергії зростає, в той час як вартість культур на південному сході – за винятком тютюну – скоротилася. Ціни на бавовну впали на 71% протягом останніх п’яти років. Соєві боби впали на 33%, а арахіс – на 16%.

Графік зміни цін на фермерську продукцію в США

Графік зміни цін на фермерську продукцію в США

Сонячні компанії, тим часом, платять великі гроші, пропонуючи річну орендну плату в розмірі $300 до $ 700 за акр, за даними NC Sustainable Energy Association. Це більш ніж в три рази більше середньої орендної плати за сільськогосподарських і пасовищних земель в державі, яка коливається від $ 27 до $ 102 за акр, за даними Департаменту сільського господарства США.

«Сонячні розробники хочуть знайти найдешевші землі, розташовані поблизу підстанцій, де вони можуть об’єднатися», – сказав Бріон Фіцпатрік, директор з розвитку проекту для Інман Solar Inc. Атланти. – Часто це сільгоспугіддя».

Розробники встановили сонячні батареї на близько 7000 акрах пасовищ і орних земель в Північній Кароліні з 2013 року, додавши майже гігават генеруючих потужностей. Джорджія додала 200 мегават на полях і вирубаних лісах за той же період. На фермі Сінглетері, в Strata Solar встановлені 21600 панелей, кожна близько 6 футів на 3 фути (1,8 метра на 914 сантиметрів). У сукупності вони можуть живити більше, ніж 5000 місцевих будинків.

Трекерна сонячна електростанція в США

Трекерна сонячна електростанція в США

Фермери, як правило, здають в оренду частину своєї землі, підписавши 15-20-річні контракти з розробниками, які встановлюють панелі і продають енергію місцевим комунальним службам. У рідкісних випадках фермери віддають в оренду всю свою власність сонячним компаніям. Сінглетері підписали договір оренди на 15 років в 2013-му, з двома 10-річними варіантами розширення.

Державні стимули відіграють ключову роль в поширенні сонячних ферм, побудованих на реальних фермах. Північна Кароліна надає податкові кредити розробникам, покриваючи 35% витрат проектів. Сонячні батареї розвивають податкову базу в бідних сільських районах, сказав Tim Echols, член Комісії з питань державної служби Джорджії. – Вони також дозволяють фермерам диверсифікувати свої доходи з доходами, що залежать від ринків або непередбачуваних погодних умов.

«Сонячні та вітрові електростанції стали новим стабільним джерелом доходу для фермерів – і вони не вагаються з цінами на сировинні товари», – сказав Енді Ольсен, який просуває екологічно чисті енергетичні проекти в сільських районах.

Сонячні батареї або вітрові турбіни стають все більш поширеними на сільськогосподарських угіддях. В Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії законодавці підштовхнули обмежити великі чисті енергетичні проекти на фермах, кажучи, що вони затьмарюють ландшафт і шкодять місцевому виробництву харчових продуктів. Подібні критичні зауваження були й в США, де місцеві чиновники пробивали зміни зонування, щоб обмежити сонячні розробки на промислових об’єктах.

«Я отримую багато скарг від сусідів», – сказав Тім Шеппард, якому не подобається зовнішній вигляд 1-мегаватної сонячної системи, яка займає близько 5 акрів його ферми великої рогатої худоби площею 135 акрів в Brasstown, штат Північна Кароліна.

Незважаючи на недавній шквал будівництва в Північній Кароліні, сонячних батареї займають менше 1/10 в розмірі 1% всіх сільськогосподарських угідь в державі, сказала Меггі Кларк директор зі зв’язків з урядом NC Sustainable Energy Association. Фермен Сінглетері в свою чергу сказав, що сонячні батареї дозволить йому піти на пенсію без продажу своєї сім’ї землі.

«Це дає мені спосіб утримати ферму, – сказав він. – Я хотів би колись передати її своїм онукам».

Автор | 2016-10-20T00:59:52+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|