У США деякі фермери отримують більше прибутку від сонячних батерей, ніж від врожаю

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У США деякі фермери отримують більше прибутку від сонячних батерей, ніж від врожаю

У США деякі фермери отримують більше прибутку від сонячних батерей, ніж від врожаю

Більше ста років сім’я Доусон Сінглетері вирощує тютюн, арахіс і бавовну на 530 акрах своєї ферми на прибережних рівнинах Північної Кароліни. А тепер вони заробляють збираючи «сонячний» врожай, пише Вloomberg.

Сінглетері віддав в оренду 34 акри у Strata Solar LLC для 7 мегават батарей, що є частиною зростаючої кількості сонячних угод, які трансформують сільгоспугіддя США і створюють нове джерело доходів для фермерів. Сільськогосподарська земля стала «родючою» територією для екологічно чистих джерел енергії, оскільки сонячні і вітрові розробники в Північній Америці, Європі та Азії шукають для будівництва електростанцій рівнинні території. Це також є порятунком для багатьох фермерів, чий дохід залежить від урожаю і коливань ринкових цін.

«На цій землі треба виростити не один урожай, щоб він приніс нам такий же дохід, який ми отримуємо від сонячної ферми», – сказав Сінглетері.

Вартість сонячної енергії зростає, в той час як вартість культур на південному сході – за винятком тютюну – скоротилася. Ціни на бавовну впали на 71% протягом останніх п’яти років. Соєві боби впали на 33%, а арахіс – на 16%.

Графік зміни цін на фермерську продукцію в США

Графік зміни цін на фермерську продукцію в США

Сонячні компанії, тим часом, платять великі гроші, пропонуючи річну орендну плату в розмірі $300 до $ 700 за акр, за даними NC Sustainable Energy Association. Це більш ніж в три рази більше середньої орендної плати за сільськогосподарських і пасовищних земель в державі, яка коливається від $ 27 до $ 102 за акр, за даними Департаменту сільського господарства США.

«Сонячні розробники хочуть знайти найдешевші землі, розташовані поблизу підстанцій, де вони можуть об’єднатися», – сказав Бріон Фіцпатрік, директор з розвитку проекту для Інман Solar Inc. Атланти. – Часто це сільгоспугіддя».

Розробники встановили сонячні батареї на близько 7000 акрах пасовищ і орних земель в Північній Кароліні з 2013 року, додавши майже гігават генеруючих потужностей. Джорджія додала 200 мегават на полях і вирубаних лісах за той же період. На фермі Сінглетері, в Strata Solar встановлені 21600 панелей, кожна близько 6 футів на 3 фути (1,8 метра на 914 сантиметрів). У сукупності вони можуть живити більше, ніж 5000 місцевих будинків.

Трекерна сонячна електростанція в США

Трекерна сонячна електростанція в США

Фермери, як правило, здають в оренду частину своєї землі, підписавши 15-20-річні контракти з розробниками, які встановлюють панелі і продають енергію місцевим комунальним службам. У рідкісних випадках фермери віддають в оренду всю свою власність сонячним компаніям. Сінглетері підписали договір оренди на 15 років в 2013-му, з двома 10-річними варіантами розширення.

Державні стимули відіграють ключову роль в поширенні сонячних ферм, побудованих на реальних фермах. Північна Кароліна надає податкові кредити розробникам, покриваючи 35% витрат проектів. Сонячні батареї розвивають податкову базу в бідних сільських районах, сказав Tim Echols, член Комісії з питань державної служби Джорджії. – Вони також дозволяють фермерам диверсифікувати свої доходи з доходами, що залежать від ринків або непередбачуваних погодних умов.

«Сонячні та вітрові електростанції стали новим стабільним джерелом доходу для фермерів – і вони не вагаються з цінами на сировинні товари», – сказав Енді Ольсен, який просуває екологічно чисті енергетичні проекти в сільських районах.

Сонячні батареї або вітрові турбіни стають все більш поширеними на сільськогосподарських угіддях. В Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії законодавці підштовхнули обмежити великі чисті енергетичні проекти на фермах, кажучи, що вони затьмарюють ландшафт і шкодять місцевому виробництву харчових продуктів. Подібні критичні зауваження були й в США, де місцеві чиновники пробивали зміни зонування, щоб обмежити сонячні розробки на промислових об’єктах.

«Я отримую багато скарг від сусідів», – сказав Тім Шеппард, якому не подобається зовнішній вигляд 1-мегаватної сонячної системи, яка займає близько 5 акрів його ферми великої рогатої худоби площею 135 акрів в Brasstown, штат Північна Кароліна.

Незважаючи на недавній шквал будівництва в Північній Кароліні, сонячних батареї займають менше 1/10 в розмірі 1% всіх сільськогосподарських угідь в державі, сказала Меггі Кларк директор зі зв’язків з урядом NC Sustainable Energy Association. Фермен Сінглетері в свою чергу сказав, що сонячні батареї дозволить йому піти на пенсію без продажу своєї сім’ї землі.

«Це дає мені спосіб утримати ферму, – сказав він. – Я хотів би колись передати її своїм онукам».

Автор | 2016-10-20T00:59:52+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.