У селі на Буковині збудують сонячну станцію для забезпечення електрикою школи, ФАПу та сільради

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У селі на Буковині збудують сонячну станцію для забезпечення електрикою школи, ФАПу та сільради

У селі на Буковині збудують сонячну станцію для забезпечення електрикою школи, ФАПу та сільради

У селі Рукшин Хотинського району Чернівецької області збудують сонячну станцію для забезпечення електроенергією фельдшерсько-акушерського пункту, школи та сільської ради.

Проект СЕС було подано на розгляд Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, передає Чернівецький промінь.

За словами заступника голови Рукшинської об’єднаної громади Валерій Мариняка, наразі завершується виготовлення проектно-кошторисної документації.

«В грудні у село приїдуть німецькі спеціалісти, аби проконтролювати створення такого необхідного для інфраструктури села енергетичного об’єкту», – зазначив він.

Автор | 2017-01-08T15:21:34+00:00 Грудень 10th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.