У Сан-Франциско законодавчо зобов’язали встановлювати сонячні панелі на дахах новобудов

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Сан-Франциско законодавчо зобов’язали встановлювати сонячні панелі на дахах новобудов

Сан-Франциско зробило великий крок на шляху до своєї мети – до 2025 року на 100% забезпечити місто електроенергією за допомогою відновлюваних джерел. Там було прийнято законопроект, який вимагає встановлення сонячних панелей або сонячного водяного обігріву в нових житлових і комерційних будівлях.

Цей закон, який був одноголосно прийнятий міською спостережною радою, є, по суті, продовженням існуючого припису, який вимагає виділяти 15% дахів в нових будівельних проектах для сонячних установок.

Згідно з новою постановою, ці 15% площі будуть не тільки зарезервовані для сонячної енергії, а й повинні будуть насправді мати сонячні установки. Регулювання буде поширюватися тільки на нові будівлі, висотою менше 10 поверхів (що відповідає оригінальному припису), а так як для такого високорозвиненого мегаполісу, як Сан-Франциско, попит на новобудови, висотою менше, ніж 10 поверхів, не дуже високий, це не найсуворіша вимога.

Проте, це дуже символічний крок, що може допомогти створити прецедент для інших міст і сприятиме виробленню більшої кількості чистої електроенергії, наближаючи місто до головної мети.

За даними Департаменту з питань навколишнього середовища, програма з технічного обслуговування дахів, «Better Roof», яка була представлена Скоттом Вінером (Scott Wiener), представником демократичної партії, потенційно може збільшити поточні 24,8 МВт сонячної енергії міських дахів додатково на 7,4 МВт, що додало б електроенергії для забезпечення близько 2500 будинків. Це не величезна кількість для такого міста, але все ж крок в правильному напрямку, який може допомогти скоротити викиди вуглекислого газу в довгостроковій перспективі.

«Збільшуючи наше використання сонячної енергії, Сан-Франциско стає лідером в боротьбі зі зміною клімату і скорочення нашої залежності від викопних видів палива. Активація недовикористовуваних просторів дахів – це розумний і ефективний спосіб сприяти використанню сонячної енергії і поліпшити наше навколишнє середовище. Нам необхідно продовжувати проводити агресивну політику використання відновлюваних джерел енергії з метою забезпечення сталого майбутнього для нашого міста і нашого регіону», – сказав Скотт Вінер.

Нова постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Leave a Reply