У Полтаві закуплять мобільну сонячну електростанцію для фестивалів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Полтаві закуплять мобільну сонячну електростанцію для фестивалів

У Полтаві закуплять мобільну сонячну електростанцію для фестивалів

У Полтаві закуплять тепловізор для проведення енергоаудитів будівель та мобільну сонячну електростанцію для різноманітних заходів під відкритим небом.

Передбачається, що обладнання придбає Центр сталого розвитку Полтавщини, створення якого запланували на початок 2017 року.

Як зазначила голова правління ГО “Еколтава” Юлія Мельник, сонячна електростанція використовуватиметься для проведення різноманітних семінарів та тренінгів.

«Ми маємо трохи більше тисячі євро, на які закупимо сонячні панелі на 1кВт – по 150 Вт або по 300 Вт кожна, – розповідає екоактивістка. – Такої потужності мобільної СЕС повинно вистачити на підключення нормальних колонок, звуку, проектора та екрана – тобто для проведення заходів типу “Майстерні міста” чи невеликого семінару».

За словами Юлія Мельник, з енергією сонця у Полтаві мають намір у наступному році провести і третій фестиваль “Сади”.

Передбачається, що у Центрі сталого розвитку Полтавщини експерти з енергозбереження консультуватимуть місцеву владу з питань впровадження відновлюваних джерел енергії.

Автор | 2017-01-08T18:10:29+00:00 Грудень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.