У Полтаві з’явилося електротаксі із безкоштовним Wi-Fi

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Полтаві з’явилося електротаксі із безкоштовним Wi-Fi

У Полтаві з’явилося електротаксі із безкоштовним Wi-Fi

У Полтаві з’явилась перша служба таксі з електромобілями.

Поки що дорогами обласного центру курсує п’ять електрокарів Nissan Leaf.

Всі автомобілі екотаксі мають безкоштовний Wi-Fi та планшети, встановлені на спинках передніх сидінь.

Екологічні авто можна легко впізнати за розташованими на боковинах «зеленими» наліпками. Вартість поїздки на електротаксі не відрізняється від звичайних тарифів служби.

Передбачається, що служба, яка нині використовує переважно авто з ДВЗ, незабаром повністю перейде на електромобілі для надання послуг із перевезення пасажирів.

Автор | 2016-05-09T18:32:30+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.