Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Полтаві з’явилося електротаксі із безкоштовним Wi-Fi

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Полтаві з’явилося електротаксі із безкоштовним Wi-Fi

У Полтаві з’явилося електротаксі із безкоштовним Wi-Fi

У Полтаві з’явилась перша служба таксі з електромобілями.

Поки що дорогами обласного центру курсує п’ять електрокарів Nissan Leaf.

Всі автомобілі екотаксі мають безкоштовний Wi-Fi та планшети, встановлені на спинках передніх сидінь.

Екологічні авто можна легко впізнати за розташованими на боковинах «зеленими» наліпками. Вартість поїздки на електротаксі не відрізняється від звичайних тарифів служби.

Передбачається, що служба, яка нині використовує переважно авто з ДВЗ, незабаром повністю перейде на електромобілі для надання послуг із перевезення пасажирів.

Автор | 2016-05-09T18:32:30+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|