У Пакистані збудували найбільший в світі сонячний парк потужністю 1 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Пакистані збудували найбільший в світі сонячний парк потужністю 1 ГВт

У Пакистані збудували найбільший в світі сонячний парк потужністю 1 ГВт

Найближчим часом в пустелі Холістан в Пакистані запустять найбільшу в світі сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт. Цей проект реалізували в рамках державної програми розвитку відновлюваних джерел енергії.

Досі найбільшою сонячною електростанцією (потужністю 648 МВт) вважалася індійська. На кліматичній конференції ООН в Марокко міністр Пакистану у справах клімату Захід Хамід заявив, що Пакистан майже не має шкідливого впливу на стан атмосфери:

«Ми генеруємо менш ніж 1% річних глобальних викидів парникових газів. Проте, ми входимо до десятки держав, найбільш вразливих до зміни клімату».

Саме тому Пакистан інвестує в розвиток «зеленої» енергетики. Країна вже зіткнулася із загрозою серйозних катаклізмів, пов’язаних зі зміною клімату: таненням льодовиків, мусонами, повенями, а через підвищення температури повітря там почастішали посухи. Все це негативно впливає на економіку країни.

«Ці фактори представляють серйозну загрозу для Пакистану, зокрема, для його водних ресурсів, продовольчої та енергетичної безпеки», – зазначив Хамід.

Автор | 2017-01-08T15:33:16+00:00 Грудень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.