Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Пакистані збудували найбільший в світі сонячний парк потужністю 1 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Пакистані збудували найбільший в світі сонячний парк потужністю 1 ГВт

У Пакистані збудували найбільший в світі сонячний парк потужністю 1 ГВт

Найближчим часом в пустелі Холістан в Пакистані запустять найбільшу в світі сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт. Цей проект реалізували в рамках державної програми розвитку відновлюваних джерел енергії.

Досі найбільшою сонячною електростанцією (потужністю 648 МВт) вважалася індійська. На кліматичній конференції ООН в Марокко міністр Пакистану у справах клімату Захід Хамід заявив, що Пакистан майже не має шкідливого впливу на стан атмосфери:

«Ми генеруємо менш ніж 1% річних глобальних викидів парникових газів. Проте, ми входимо до десятки держав, найбільш вразливих до зміни клімату».

Саме тому Пакистан інвестує в розвиток «зеленої» енергетики. Країна вже зіткнулася із загрозою серйозних катаклізмів, пов’язаних зі зміною клімату: таненням льодовиків, мусонами, повенями, а через підвищення температури повітря там почастішали посухи. Все це негативно впливає на економіку країни.

«Ці фактори представляють серйозну загрозу для Пакистану, зокрема, для його водних ресурсів, продовольчої та енергетичної безпеки», – зазначив Хамід.

Автор | 2017-01-08T15:33:16+00:00 Грудень 11th, 2016|Новини|