У Миколаєві мають намір встановити зупинки з сонячними батареями та підігрівом

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Миколаєві мають намір встановити зупинки з сонячними батареями та підігрівом

У Миколаєві планують встановити зупинки з сонячними батареями, підігрівом, тривожними кнопками та доступом до Інтернет.

Два “розумних” зупинкових комплекси облаштують в рамках пілотного проекту, який презентувала англо-американська компанія CLA Urban International на зустрічі з міським головою Олександром Сєнкевичем.

Передбачається, що кожна зупинка матиме підігрів даху і бічних панелей, тривожну кнопку для виклику поліції, а також точку доступу до Інтернету, екрани високої роздільної здатності, інформаційне табло, камери відеоспостереження та інше інтелектуальне обладнання.

Комплекси, які використовуватимуть вироблену сонячними батареями енергію, будуть повністю автономними і зможуть працювати 5 днів при похмурій погоді.

Від сонячних батарей також працюватимуть ліхтарі з LED-світильниками.

В разі успішної реалізації проекту CLA Urban International розглядатиме можливість встановлення сучасних зупинкових комплексів в рамках співфінансування з містом.

Крім того, у Миколаєві може з’явитися підприємство з виробництва «розумних» зупинок – на даний момент такі комплекси виробляють у США.

На зустрічі сторони також обговорили можливі місця для розташування перших у Миколаєві “розумних” зупинок. Наразі компанія CLA Urban International зобов’язалась розробити прототипи зупиночних комплексів.

Як зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, місто завжди готове до взаємовигідної співпраці з відповідальним інвестором, який використовує сучасні технології.

Leave a Reply