У Миколаєві мають намір встановити зупинки з сонячними батареями та підігрівом

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Миколаєві мають намір встановити зупинки з сонячними батареями та підігрівом

У Миколаєві мають намір встановити зупинки з сонячними батареями та підігрівом

У Миколаєві планують встановити зупинки з сонячними батареями, підігрівом, тривожними кнопками та доступом до Інтернет.

Два “розумних” зупинкових комплекси облаштують в рамках пілотного проекту, який презентувала англо-американська компанія CLA Urban International на зустрічі з міським головою Олександром Сєнкевичем.

Передбачається, що кожна зупинка матиме підігрів даху і бічних панелей, тривожну кнопку для виклику поліції, а також точку доступу до Інтернету, екрани високої роздільної здатності, інформаційне табло, камери відеоспостереження та інше інтелектуальне обладнання.

Комплекси, які використовуватимуть вироблену сонячними батареями енергію, будуть повністю автономними і зможуть працювати 5 днів при похмурій погоді.

Від сонячних батарей також працюватимуть ліхтарі з LED-світильниками.

В разі успішної реалізації проекту CLA Urban International розглядатиме можливість встановлення сучасних зупинкових комплексів в рамках співфінансування з містом.

Крім того, у Миколаєві може з’явитися підприємство з виробництва «розумних» зупинок – на даний момент такі комплекси виробляють у США.

На зустрічі сторони також обговорили можливі місця для розташування перших у Миколаєві “розумних” зупинок. Наразі компанія CLA Urban International зобов’язалась розробити прототипи зупиночних комплексів.

Як зазначив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, місто завжди готове до взаємовигідної співпраці з відповідальним інвестором, який використовує сучасні технології.

Автор | 2017-02-04T18:57:09+00:00 Січень 17th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.