У Литві запрацював вітропарк потужністю 60 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Литві запрацював вітропарк потужністю 60 МВт

У Литві запрацював вітропарк потужністю 60 МВт

В литовському місті Шилутє введено в експлуатацію вітряний парк, загальний обсяг інвестиції в який склав 100 млн. євро. Будівництвом вітропарку займалася естонська компанія Nelja Energia AS, що є найбільшим виробником вітряної енергії в країнах Балтії.

Парк складається з 24 вітрогенераторів загальною потужністю 60 МВт, що становить 12% загального виробництва вітрової енергії в Литві. Висота щогл вітрогенераторів парку становить 110 метрів.

«Усі будівельні та електричні роботи на даний момент завершені, ми підключаємо вітряк за вітряком в електромережу», – заявив директор UAB 4energia (дочірнє підприємство Nelja Energia) Тадас Навіцкас.

Прогнозоване річне вироблення вітропарку складе 230 ГВт/год. електроенергії.

«У Шилутє кращі в Балтійських країнах вітрові умови. Цей фактор, а також використання вітрогенераторів нового покоління – з великими роторами і більш високими щоглами – дозволить виробляти майже наполовину більше енергії в порівнянні з технологією минулого покоління», – зазначив голова правління групи Nelja Energia матрін Круус.

Автор | 2016-05-23T19:36:16+00:00 Травень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.