У Києві запрацювала гаряча лінія з питань енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Києві запрацювала гаряча лінія з питань енергозбереження

У Києві запрацювала гаряча лінія з питань енергозбереження

У Києві відкрили гарячу лінію з питань впровадження енергоефективних заходів.

Консультації з питань енергозбереження в телефонному режимі надаються у рамках проекту «Міська енергетична реформа», який реалізується Київською міською державною адміністрацією спільно з «Агентством США з міжнародного розвитку» (USAID), передає сайт КМДА.

Як зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, кияни зможуть отримати вичерпну інформацію про міські програми енергозбереження та державні програми кредитування для впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках.

«Зателефонувавши на гарячу лінію кияни зможуть почути відповіді на питання з приводу термомодернізації будинку, встановлення теплового пункту чи заміни вікон, – пояснює заступник голови КМДА. – Досвідчені експерти порадять, на що звертати особливу увагу при виконанні цих видів робіт та розкажуть про діючі державні програми допомоги».

Лінія працюватиме з 9:00 до 18:00 за номером: 0 800 21 06 11. Дзвінки – безкоштовні.

Автор | 2016-08-21T22:41:27+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.