Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Києві запрацювала гаряча лінія з питань енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Києві запрацювала гаряча лінія з питань енергозбереження

У Києві запрацювала гаряча лінія з питань енергозбереження

У Києві відкрили гарячу лінію з питань впровадження енергоефективних заходів.

Консультації з питань енергозбереження в телефонному режимі надаються у рамках проекту «Міська енергетична реформа», який реалізується Київською міською державною адміністрацією спільно з «Агентством США з міжнародного розвитку» (USAID), передає сайт КМДА.

Як зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, кияни зможуть отримати вичерпну інформацію про міські програми енергозбереження та державні програми кредитування для впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках.

«Зателефонувавши на гарячу лінію кияни зможуть почути відповіді на питання з приводу термомодернізації будинку, встановлення теплового пункту чи заміни вікон, – пояснює заступник голови КМДА. – Досвідчені експерти порадять, на що звертати особливу увагу при виконанні цих видів робіт та розкажуть про діючі державні програми допомоги».

Лінія працюватиме з 9:00 до 18:00 за номером: 0 800 21 06 11. Дзвінки – безкоштовні.

Автор | 2016-08-21T22:41:27+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|