У Києві представили першу «розумну» зупинку

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Києві представили першу «розумну» зупинку

У Києві представили першу «розумну» зупинку

Сьогодні, 5 квітня, мер Києва Віталій Кличко провів урочисту церемонію відкриття першої в Україні «розумної» зупинки громадського транспорту. До кінця року в столиці планують встановити 50 таких зупинок.

Зупинка заряджається від сонячних батарей, має wi-fi, USB-кабелі, бездротові зарядки для телефонів і багато іншого, пише update.com.ua. Такий цікавий елемент міської інфраструктури був встановлений на вул. Великій Васильківській, 4.

Зовнішній вигляд першої "розумної" "зеленої" зупинки в Києві

Зупинка заряджається від сонячних батарей, має wi-fi, USB-кабелі, бездротові зарядки для телефонів і багато іншого

Конструкція зупинки мобільна, не залежить від оперативного підключення до електромережі, дозволяє економити час на монтаж та погодження відповідних документів.

Інформаційні табло про розклад руху автобусів на маршруті

Інформаційні табло про розклад руху автобусів на маршруті

«Щоб наше місто ставало більш сучасним, комфортним і привабливим ми повинні запроваджувати сучасні технології. Зараз ми презентуємо «розумну» зупинку в «розумному» місті. Ця зупинка гарна, прозора, відповідає всім вимогам сучасного міста. Тут є Wi-Fi, можна підзарядити телефон. Ввечері вона економить енергію. Якщо людей немає – світло на зупинці не таке яскраве, якщо в вечірній час підходить людина до зупинки – світло стає яскравішим, – зазначив Віталій Кличко. – І тут дуже комфортно сидіти».

Мер міста Києві Віталій Кличко відвідав першу розумну зупинку в Києві

Мер міста Києві Віталій Кличко відвідав першу розумну зупинку в Києві

Київський міський голова повідомив, що «розумна» зупинка встановлена в рамках впровадження у Києві системи Smart City. Адже транспорт – один із пріоритетних напрямків у реалізації концепції Kyiv Smart City.

Автор | 2016-10-20T00:59:51+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.