У Києві представили першу «розумну» зупинку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Києві представили першу «розумну» зупинку

Сьогодні, 5 квітня, мер Києва Віталій Кличко провів урочисту церемонію відкриття першої в Україні «розумної» зупинки громадського транспорту. До кінця року в столиці планують встановити 50 таких зупинок.

Зупинка заряджається від сонячних батарей, має wi-fi, USB-кабелі, бездротові зарядки для телефонів і багато іншого, пише update.com.ua. Такий цікавий елемент міської інфраструктури був встановлений на вул. Великій Васильківській, 4.

Зовнішній вигляд першої "розумної" "зеленої" зупинки в Києві
Зупинка заряджається від сонячних батарей, має wi-fi, USB-кабелі, бездротові зарядки для телефонів і багато іншого

Конструкція зупинки мобільна, не залежить від оперативного підключення до електромережі, дозволяє економити час на монтаж та погодження відповідних документів.

Інформаційні табло про розклад руху автобусів на маршруті
Інформаційні табло про розклад руху автобусів на маршруті

«Щоб наше місто ставало більш сучасним, комфортним і привабливим ми повинні запроваджувати сучасні технології. Зараз ми презентуємо «розумну» зупинку в «розумному» місті. Ця зупинка гарна, прозора, відповідає всім вимогам сучасного міста. Тут є Wi-Fi, можна підзарядити телефон. Ввечері вона економить енергію. Якщо людей немає – світло на зупинці не таке яскраве, якщо в вечірній час підходить людина до зупинки – світло стає яскравішим, – зазначив Віталій Кличко. – І тут дуже комфортно сидіти».

Мер міста Києві Віталій Кличко відвідав першу розумну зупинку в Києві
Мер міста Києві Віталій Кличко відвідав першу розумну зупинку в Києві

Київський міський голова повідомив, що «розумна» зупинка встановлена в рамках впровадження у Києві системи Smart City. Адже транспорт – один із пріоритетних напрямків у реалізації концепції Kyiv Smart City.

Leave a Reply