У Києві понад 70 ОСББ змагаються за гранти на енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Києві понад 70 ОСББ змагаються за гранти на енергозбереження

У Києві понад 70 ОСББ змагаються за гранти на енергозбереження

У Києві 73 багатоквартирних будинки, у яких створені ОСББ та ЖБК, подали заявки на участь у конкурсі на кращий проект енергозбереження.

Переможцям міська влада оплатить 70% вартості енергоефективних робіт, і тільки 30% – ляже на плечі мешканців житла, передає КМДА.

Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, 73 заявки на отримання муніципальних грантів на енергозбереження надійшли протягом місяця.

«В основному столичні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи звертаються із проектами, які включають заміну вікон та дверей, реконструкцію освітлення з використанням енергозберігаючих ламп, утеплення фасаду, модернізацію будинкових мереж та теплових пунктів, – говорить чиновник. – Приймаючи рішення щодо переможців конкурсу, комісія, в першу чергу, оцінюватиме ефективність енергозберігаючих заходів, тобто, наскільки економнішим у плані споживання світла й тепла стане будинок».

Мешканці енергоефективного житла, які сплачуватимуть значно менше за комунальні послуги, залишаться у виграші, говорить Петро Пантелеєв. «Минулого року конкурс цілком виправдав себе: мешканцям 13 будинків столиця покрила понад 5 млн грн витрат на енергозбереження, а середня економія склала близько 30%», – пояснює заступник голови КМДА.

У 2016 році Київ збільшив суму грантів на енергозбереженння для ОСББ та ЖБК до 20 млн гривень. «Вже зараз розуміємо, що цих коштів буде недостатньо, бо цьогоріч ажіотаж значно більший, – підкреслює Петро Пантелеєв. – На даний момент загальна вартість робіт складає понад 40 млн гривень».

За словами заступника голови КМДА, у столиці розробляють аналогічний конкурс для будинків, де ще не створені ОСББ та ЖБК. «Усі повинні мати рівні можливості здійснити енергозберігаючі заходи в будинку», – зауважує чиновник.

Автор | 2016-05-09T18:20:45+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.