Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Краматорську створюють базу виробників біогазу-біометану

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Краматорську створюють базу виробників біогазу-біометану

У Краматорську створюють базу виробників біогазу-біометану

У Краматорську створюють базу контактів підприємств, які задіяні у виробництві біогазу-біометану в Україні.

Як зазначають у Відділі економіки та регуляторної політики міської ради, актуальний список учасників ринку рідкого біопалива дозволить потенційному інвестору оперативно знайти і залучити до реалізації проекту необхідне підприємство.

«Доступ до контактів компаній, які мають досвід реалізації проектів у біогазовій (біометановій) галузі, та підприємств, які готові постачати сировину для виробництва біопалива, сприятиме розвитку сектора біоенергетики, – наголошують в мерії. – Подібні інформаційні бази широко застосовуються у країнах-членах ЄС».

Автор | 2016-05-09T19:30:42+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|