У Краматорську створюють базу виробників біогазу-біометану

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Краматорську створюють базу виробників біогазу-біометану

У Краматорську створюють базу виробників біогазу-біометану

У Краматорську створюють базу контактів підприємств, які задіяні у виробництві біогазу-біометану в Україні.

Як зазначають у Відділі економіки та регуляторної політики міської ради, актуальний список учасників ринку рідкого біопалива дозволить потенційному інвестору оперативно знайти і залучити до реалізації проекту необхідне підприємство.

«Доступ до контактів компаній, які мають досвід реалізації проектів у біогазовій (біометановій) галузі, та підприємств, які готові постачати сировину для виробництва біопалива, сприятиме розвитку сектора біоенергетики, – наголошують в мерії. – Подібні інформаційні бази широко застосовуються у країнах-членах ЄС».

Автор | 2016-05-09T19:30:42+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.