У Каліфорнії закриють останню атомну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Каліфорнії закриють останню атомну електростанцію

У Каліфорнії закриють останню атомну електростанцію

До 2025 року у Каліфорнії планують закрити останню в штаті атомну електростанцію – Diablo Canyon – і перейти на відновлювані джерела енергії.

Компанія Pacific Gas & Electric Company (PG&E), яка постачає електрику 16 млн осіб на території центральної та північної Каліфорнії, вирішила не продовжувати ліцензію на експлуатацію АЕС.

Наразі Diablo Canyon, на якій встановлено два енергоблока загальною потужністю 2,3 ГВт, виробляє 20% електрики, яку постачає PG&E або 6% від усієї виробленої в штаті електроенергії. Згідно з даними, робота енергоблоку №1 на АЕС Diablo Canyon буде припинена 2 листопада 2024 року, а енергоблок №2 закриють 26 серпня 2025 року.

До 2030 року Каліфорнія сподівається отримувати від поновлюваних джерел 50% всієї енергії. При цьому PG & E зобов’язалась до 2031 року збільшити частку відновлюваної енергії у своєму портфелі до 55%.

Про закриття АЕС почали говорити давно. Ядерні реактори Дьябло Каньйон розташовані в 600 м від однієї з ліній розлому каньйону, інші лінії також зосереджені неподалік. Ще в 2013 році вчені заявили, що атомна станція не відповідає правилам сейсмічної безпеки.

Після того, як закінчиться термін ліцензії, PG&E перейде на відновлювані джерела, переважно сонячні і вітряні установки, які до 2031 року будуть виробляти 55% енергії. Це перший випадок, коли діяльність АЕС візьмуть на себе альтернативні джерела енергії.

Автор | 2016-07-03T14:33:10+00:00 Липень 3rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.