Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Хмельницькому збирають підписи за встановлення на світлофорах сонячних батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Хмельницькому збирають підписи за встановлення на світлофорах сонячних батарей

У Хмельницькому збирають підписи за встановлення на світлофорах сонячних батарей

Жителі Хмельницька пропонують використовувати для роботи світлофорів сонячну енергію.

Про встановлення фотоелектричних панелей на призначених для регулювання дорожнього руху пристроях йдеться у петиції директора департаменту архітектури Олександра Чорнієвича.

«За прикладом Івано-Франківська необхідно перевести всі світлофори на використання енергії сонця, – йдеться у електронному зверненні. – Встановлення сонячних батарей на кожному світлофорі сприятиме збереженню довкілля».

Станом на 1 травня петицію підписали 25 осіб з 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 84 дні.

Втім, у мерії сумніваються у доцільності впровадження подібного нововведення. Як зазначає начальник управління з безпеки дорожнього руху управління ЖКГ Хмельницької міської ради Олександр Ковальчук, переведення світлофорів на енергію сонця потребує значних коштів. «Наше місто не має проблем з електрикою, – запевняє чиновник. –До того ж сонячні батареї потребують заміни акумуляторів».

Для економії електроенергії у обласному центрі планують поступово замінити усі лампові світлофори старого зразка на світлодіодні, розповідає Олександр Ковальчук.

«У більшості діючих пристроїв з кольоровими скляними фільтрами та лампами розжарення на корисний світовий сигнал припадає лише декілька процентів споживаної потужності, решта енергії йде на підігрів навколишнього повітря, – наголошує фахівець – В той же час надійність та висока ступінь зорового розрізнення світлових сигналів дозволить новим світлофорам покращити умови дорожнього руху та сприятимуть зменшенню кількості ДТП, які трапляються через перебої в їх роботі».

На даний момент у Хмельницькому працює 60% лампових світлофорів.

У обласному центрі також планують встановити світлодіодне освітлення та світлодіодні дорожні знаки на “зебрах”, аби їх було краще видно у темну пору доби, розповідає Олександр Ковальчук.

«Підключити світлофори до сонячних батарей можна хіба що у полі, де нема світла», – впевнений чиновник.

Автор | 2016-05-01T18:50:41+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|