Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У другому кварталі 2016 року у Гомелі з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях.

Високотехнологічний зупинковий пункт встановлять у рамках пілотного проекту «Код міста», представленого в ході виставки міжнародного спеціалізованого форуму з телекомунікацій, інформаційних та банківських технологій “ТІБО-2016”.

Як зазначила керівник відділу маркетингу ТОВ “АйТіПроектБуд” Віта Белякова, конструкція нової зупинки громадського транспорту матиме модульну структуру.

“Інтерактивний комплекс буде оснащений інтерактивною картою, яка за допомогою навігаційної панелі дозволить прокласти найзручніший маршрут, системою клімат-контролю, яка повідомлятиме про погодні умови – температуру і швидкість вітру, а також власним освітленням, – розповідає фахівець. – Розроблений за участю асоціації “Відновлювана енергетика” павільйон буде використовувати сонячні панелі».

Модульний тип проекту дає змогу встановити платіжний термінал і дрібнороздрібну торговельну точку, наприклад, з продажу проїзних квитків, зазначає Віта Белякова.

“Безпеку пасажирів на інтерактивній зупинці і прилеглій території забезпечать камери відеоспостереження, а для екстреного зв’язку з правоохоронними органами та службою МНС працюватиме інтерком, – наголошує фахівець. – До складу комплексу також входить тактильна смуга безпеки на пішохідному переході. При необхідності можливе встановлення санітарних кабін і зарядних станцій для електробусів».

Пілотний проект “Код міста”, розроблений компанією “АйТіПроектБуд” та реалізований за участю ВАТ “Управляюча компанія холдингу “Белкоммунмаш” та ВАТ “Конструкторське Бюро”Дисплей”, створювався за підтримки “Гомельоблпасажиртрансу”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-04-26T22:59:45+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|