У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

У другому кварталі 2016 року у Гомелі з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях.

Високотехнологічний зупинковий пункт встановлять у рамках пілотного проекту «Код міста», представленого в ході виставки міжнародного спеціалізованого форуму з телекомунікацій, інформаційних та банківських технологій “ТІБО-2016”.

Як зазначила керівник відділу маркетингу ТОВ “АйТіПроектБуд” Віта Белякова, конструкція нової зупинки громадського транспорту матиме модульну структуру.

“Інтерактивний комплекс буде оснащений інтерактивною картою, яка за допомогою навігаційної панелі дозволить прокласти найзручніший маршрут, системою клімат-контролю, яка повідомлятиме про погодні умови – температуру і швидкість вітру, а також власним освітленням, – розповідає фахівець. – Розроблений за участю асоціації “Відновлювана енергетика” павільйон буде використовувати сонячні панелі».

Модульний тип проекту дає змогу встановити платіжний термінал і дрібнороздрібну торговельну точку, наприклад, з продажу проїзних квитків, зазначає Віта Белякова.

“Безпеку пасажирів на інтерактивній зупинці і прилеглій території забезпечать камери відеоспостереження, а для екстреного зв’язку з правоохоронними органами та службою МНС працюватиме інтерком, – наголошує фахівець. – До складу комплексу також входить тактильна смуга безпеки на пішохідному переході. При необхідності можливе встановлення санітарних кабін і зарядних станцій для електробусів».

Пілотний проект “Код міста”, розроблений компанією “АйТіПроектБуд” та реалізований за участю ВАТ “Управляюча компанія холдингу “Белкоммунмаш” та ВАТ “Конструкторське Бюро”Дисплей”, створювався за підтримки “Гомельоблпасажиртрансу”.

Автор | 2016-04-26T22:59:45+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.