У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Гомелі (Білорусь) з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях

У другому кварталі 2016 року у Гомелі з’явиться інтерактивна автобусна зупинка на сонячних батареях.

Високотехнологічний зупинковий пункт встановлять у рамках пілотного проекту «Код міста», представленого в ході виставки міжнародного спеціалізованого форуму з телекомунікацій, інформаційних та банківських технологій “ТІБО-2016”.

Як зазначила керівник відділу маркетингу ТОВ “АйТіПроектБуд” Віта Белякова, конструкція нової зупинки громадського транспорту матиме модульну структуру.

“Інтерактивний комплекс буде оснащений інтерактивною картою, яка за допомогою навігаційної панелі дозволить прокласти найзручніший маршрут, системою клімат-контролю, яка повідомлятиме про погодні умови – температуру і швидкість вітру, а також власним освітленням, – розповідає фахівець. – Розроблений за участю асоціації “Відновлювана енергетика” павільйон буде використовувати сонячні панелі».

Модульний тип проекту дає змогу встановити платіжний термінал і дрібнороздрібну торговельну точку, наприклад, з продажу проїзних квитків, зазначає Віта Белякова.

“Безпеку пасажирів на інтерактивній зупинці і прилеглій території забезпечать камери відеоспостереження, а для екстреного зв’язку з правоохоронними органами та службою МНС працюватиме інтерком, – наголошує фахівець. – До складу комплексу також входить тактильна смуга безпеки на пішохідному переході. При необхідності можливе встановлення санітарних кабін і зарядних станцій для електробусів».

Пілотний проект “Код міста”, розроблений компанією “АйТіПроектБуд” та реалізований за участю ВАТ “Управляюча компанія холдингу “Белкоммунмаш” та ВАТ “Конструкторське Бюро”Дисплей”, створювався за підтримки “Гомельоблпасажиртрансу”.

Leave a Reply