У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

В Тисменицькому районі Івано-Франківської області три села перейшли на світлодіоди та сонячні батареї для вуличного освітлення.

Так, у селі Милування було встановлено 93 світлодіодних світильники на загальну суму 450,996 тис. гривень у рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Як зазначають у Тисменицькій РДА, реконструкція мережі із застосуванням енергоефективних ламп дозволить стовідсотково забезпечити зовнішнє освітлення села Милування. Зокрема, 211, 750 гривень були надані у рамках мікропроекту, 24,246 тис. гривень – організацією громади «Милуванська асоціація розвитку села», 30 тис. грн – обласним бюджетом та 185 тис. гривень – районном бюджетом.

У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» у селі Вільшаниця встановили 8 сонячних батарей та 55 світлодіодних ламп для освітлення вулиць, а у селі Побережжя – 28 сонячних батарей та 28 світлодіодних ламп відповідно.

На додачу, триває реалізація проекту Тязівської громади «Енергозберігаючі заходи в Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів (капітальний ремонт даху, заміна вікон на енергозберігаючі)».

Як зазначають у РДА, реалізація згаданих проектів дала змогу залучити до бюджетів громад Тисменицького району понад мільйон гривень від європейських донорів. Загалом, завдяки співфінансуванню бюджетів усіх рівнів буде залучено 1,7 млн гривень для впровадження енергоефективних заходів.

Автор | 2016-05-01T21:07:09+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.