Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

В Тисменицькому районі Івано-Франківської області три села перейшли на світлодіоди та сонячні батареї для вуличного освітлення.

Так, у селі Милування було встановлено 93 світлодіодних світильники на загальну суму 450,996 тис. гривень у рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Як зазначають у Тисменицькій РДА, реконструкція мережі із застосуванням енергоефективних ламп дозволить стовідсотково забезпечити зовнішнє освітлення села Милування. Зокрема, 211, 750 гривень були надані у рамках мікропроекту, 24,246 тис. гривень – організацією громади «Милуванська асоціація розвитку села», 30 тис. грн – обласним бюджетом та 185 тис. гривень – районном бюджетом.

У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» у селі Вільшаниця встановили 8 сонячних батарей та 55 світлодіодних ламп для освітлення вулиць, а у селі Побережжя – 28 сонячних батарей та 28 світлодіодних ламп відповідно.

На додачу, триває реалізація проекту Тязівської громади «Енергозберігаючі заходи в Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів (капітальний ремонт даху, заміна вікон на енергозберігаючі)».

Як зазначають у РДА, реалізація згаданих проектів дала змогу залучити до бюджетів громад Тисменицького району понад мільйон гривень від європейських донорів. Загалом, завдяки співфінансуванню бюджетів усіх рівнів буде залучено 1,7 млн гривень для впровадження енергоефективних заходів.

Автор | 2016-05-01T21:07:09+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|