У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У двох селах Прикарпаття встановили сонячні батареї

В Тисменицькому районі Івано-Франківської області три села перейшли на світлодіоди та сонячні батареї для вуличного освітлення.

Так, у селі Милування було встановлено 93 світлодіодних світильники на загальну суму 450,996 тис. гривень у рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Як зазначають у Тисменицькій РДА, реконструкція мережі із застосуванням енергоефективних ламп дозволить стовідсотково забезпечити зовнішнє освітлення села Милування. Зокрема, 211, 750 гривень були надані у рамках мікропроекту, 24,246 тис. гривень – організацією громади «Милуванська асоціація розвитку села», 30 тис. грн – обласним бюджетом та 185 тис. гривень – районном бюджетом.

У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» у селі Вільшаниця встановили 8 сонячних батарей та 55 світлодіодних ламп для освітлення вулиць, а у селі Побережжя – 28 сонячних батарей та 28 світлодіодних ламп відповідно.

На додачу, триває реалізація проекту Тязівської громади «Енергозберігаючі заходи в Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів (капітальний ремонт даху, заміна вікон на енергозберігаючі)».

Як зазначають у РДА, реалізація згаданих проектів дала змогу залучити до бюджетів громад Тисменицького району понад мільйон гривень від європейських донорів. Загалом, завдяки співфінансуванню бюджетів усіх рівнів буде залучено 1,7 млн гривень для впровадження енергоефективних заходів.

Leave a Reply