У Дубаї встановлено рекордно низьку ставку на сонячну енергію, яка стала дешевшою за вугільну

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Дубаї встановлено рекордно низьку ставку на сонячну енергію, яка стала дешевшою за вугільну

У Дубаї встановлено рекордно низьку ставку на сонячну енергію, яка стала дешевшою за вугільну

Компанії відновлюваної енергетики запропонували рекордну цінову ставку для сонячного парку Мохаммед бін Рашид аль-Мактум в Дубаї – 2, 99 центів за кіловат-годину. Це означає, що сонячна енергія тут буде дешевшою за вугільну.

Дубай встановив новий ціновий рекорд сонячної енергії в січні 2015 року пропонуючи ціну 5,85 центів. Нова ціна 2,99 центів на 15% нижча минулорічної, і побила рекорд Мексики.

У Дубаї встановлено рекордно низьку ставку на сонячну енергію, яка стала дешевшою за вугільну

У Дубаї встановлено рекордно низьку ставку на сонячну енергію, яка стала дешевшою за вугільну

У жовтні минулого року в Дубаї введена в експлуатацію вугільна електростанція, що почне функціонувати в 2020 році. Очікується, що вона вироблятиме електроенергію за ціною 4,501 цента за кіловат-годину, що робить сонячну енергію приблизно третину дешевшою, ніж енергію з вугілля.

До 2030 року сонячний парк в Дубаї повинен виробляти до п’яти гігават екологічно чистої енергії. Кінцева мета DEWA (Управління енерго- і водопостачання Дубаю) полягає в переході на 25% енергії з ВДЕ того ж року, та на 75% у 2050 році.

Автор | 2016-10-20T00:59:33+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.