У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

У Дніпропетровській облдержадміністрації підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність.

Платформа для діалогу бізнесу, влади та громадськості запрацювала на базі регіональної Ради підприємців, передає Павлоградський район.

«Ми оновили склад Ради, відкрили громадську приймальню, – розповідає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Представникам малого та середнього бізнесу достатньо зателефонувати на “гарячу лінію” або завітати особисто” і отримати роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, дізнатися про нюанси податкового й земельного законодавств, а також як розпочати власний бізнес або виграти грант».

За словами керівника регіональної Ради підприємців Дніпропетровської області Миколи Шевченка, чиновників серед консультантів немає.

«Майже тридцять спеціалістів-експертів та представників громадських організацій з різних міст і районів області нададуть вичерпну інформацію з широкого кола питань: від організації експорту й маркетингу до будівництва та фінансів», – зазначив він.

Рада підприємців також влаштовуватиме для малого та середнього бізнесу «круглі столи», семінари, виставки, форуми, тренінги та майстер-класи.

“Найближчий семінар буде присвячений безповоротним грантам у сфері енергоефективності, – зауажив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. – Сьогодні мало бізнесменів знає про таку нагоду, ще менше нею користуються, а такі гранти – реальна допомога”.

Наразі у регіональній Раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, зеленого туризму, приватної медицини, навколо яких об’єднуються підприємці області задля вирішення бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися усі бажаючі.

На додачу, для підприємців розробляється сайт, який дозволить розширити коло ділових партнерів, дізнатися, як вийти на зовнішні ринки та що робити з інноваційною розробкою. У створенні ресурс беруть участь демобілізовані, які закінчили ІТ-курси організовані ОДА.

Leave a Reply