Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

У Дніпропетровській облдержадміністрації підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність.

Платформа для діалогу бізнесу, влади та громадськості запрацювала на базі регіональної Ради підприємців, передає Павлоградський район.

«Ми оновили склад Ради, відкрили громадську приймальню, – розповідає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Представникам малого та середнього бізнесу достатньо зателефонувати на “гарячу лінію” або завітати особисто” і отримати роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, дізнатися про нюанси податкового й земельного законодавств, а також як розпочати власний бізнес або виграти грант».

За словами керівника регіональної Ради підприємців Дніпропетровської області Миколи Шевченка, чиновників серед консультантів немає.

«Майже тридцять спеціалістів-експертів та представників громадських організацій з різних міст і районів області нададуть вичерпну інформацію з широкого кола питань: від організації експорту й маркетингу до будівництва та фінансів», – зазначив він.

Рада підприємців також влаштовуватиме для малого та середнього бізнесу «круглі столи», семінари, виставки, форуми, тренінги та майстер-класи.

“Найближчий семінар буде присвячений безповоротним грантам у сфері енергоефективності, – зауажив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. – Сьогодні мало бізнесменів знає про таку нагоду, ще менше нею користуються, а такі гранти – реальна допомога”.

Наразі у регіональній Раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, зеленого туризму, приватної медицини, навколо яких об’єднуються підприємці області задля вирішення бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися усі бажаючі.

На додачу, для підприємців розробляється сайт, який дозволить розширити коло ділових партнерів, дізнатися, як вийти на зовнішні ринки та що робити з інноваційною розробкою. У створенні ресурс беруть участь демобілізовані, які закінчили ІТ-курси організовані ОДА.

Автор | 2016-07-09T13:00:39+00:00 Липень 4th, 2016|Новини|