У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

У Дніпропетровскій ОДА підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність

У Дніпропетровській облдержадміністрації підприємцям допомагають отримати гранти на енергоефективність.

Платформа для діалогу бізнесу, влади та громадськості запрацювала на базі регіональної Ради підприємців, передає Павлоградський район.

«Ми оновили склад Ради, відкрили громадську приймальню, – розповідає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Представникам малого та середнього бізнесу достатньо зателефонувати на “гарячу лінію” або завітати особисто” і отримати роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, дізнатися про нюанси податкового й земельного законодавств, а також як розпочати власний бізнес або виграти грант».

За словами керівника регіональної Ради підприємців Дніпропетровської області Миколи Шевченка, чиновників серед консультантів немає.

«Майже тридцять спеціалістів-експертів та представників громадських організацій з різних міст і районів області нададуть вичерпну інформацію з широкого кола питань: від організації експорту й маркетингу до будівництва та фінансів», – зазначив він.

Рада підприємців також влаштовуватиме для малого та середнього бізнесу «круглі столи», семінари, виставки, форуми, тренінги та майстер-класи.

“Найближчий семінар буде присвячений безповоротним грантам у сфері енергоефективності, – зауажив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. – Сьогодні мало бізнесменів знає про таку нагоду, ще менше нею користуються, а такі гранти – реальна допомога”.

Наразі у регіональній Раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, зеленого туризму, приватної медицини, навколо яких об’єднуються підприємці області задля вирішення бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися усі бажаючі.

На додачу, для підприємців розробляється сайт, який дозволить розширити коло ділових партнерів, дізнатися, як вийти на зовнішні ринки та що робити з інноваційною розробкою. У створенні ресурс беруть участь демобілізовані, які закінчили ІТ-курси організовані ОДА.

Автор | 2016-07-09T13:00:39+00:00 Липень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.