Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Чорнобильській зоні почнуть будівництво сонячної станції потужністю 1 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Чорнобильській зоні почнуть будівництво сонячної станції потужністю 1 ГВт

У Чорнобильській зоні почнуть будівництво сонячної станції потужністю 1 ГВт

Незабаром в Чорнобильській зоні розпочнеться будівництво сонячної електростанції потужністю 1 гігават.

Конкурс на забудову енергетичними об’єктами 2 тисячі 500 гектарів зони відчуження виграли дві китайські компанії. Вони планують вкласти в проект до 1 мільярда доларів протягом наступних двох років. Перша компанія – Golden Concord Holdings, один з найбільших енергетичних концернів Китаю – буде поставляти і встановлювати сонячні панелі, а друга – дочірнє підприємство державної компанії China National Machinery Corporation – побудує станцію і буде нею керувати.

За словами глави Golden Concord Holdings Шу Хуа , соціальні та економічні вигоди від проекту будуть величезними, так як почнеться процес відновлення цієї ураженої зони за допомогою поновлюваних джерел енергії. А значить, незабаром тут відродиться нормальне життя.

Не виключено, що це перший, але не єдиний енергетичний об’єкт який буде побудований в даному регіоні. Раніше міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявляв, що під будівництво електростанцій може бути відведено близько п’яти тисяч гектарів землі.

Автор | 2017-02-04T18:37:37+00:00 Січень 16th, 2017|Новини|