У Чорнобильській зоні почнуть будівництво сонячної станції потужністю 1 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Чорнобильській зоні почнуть будівництво сонячної станції потужністю 1 ГВт

У Чорнобильській зоні почнуть будівництво сонячної станції потужністю 1 ГВт

Незабаром в Чорнобильській зоні розпочнеться будівництво сонячної електростанції потужністю 1 гігават.

Конкурс на забудову енергетичними об’єктами 2 тисячі 500 гектарів зони відчуження виграли дві китайські компанії. Вони планують вкласти в проект до 1 мільярда доларів протягом наступних двох років. Перша компанія – Golden Concord Holdings, один з найбільших енергетичних концернів Китаю – буде поставляти і встановлювати сонячні панелі, а друга – дочірнє підприємство державної компанії China National Machinery Corporation – побудує станцію і буде нею керувати.

За словами глави Golden Concord Holdings Шу Хуа , соціальні та економічні вигоди від проекту будуть величезними, так як почнеться процес відновлення цієї ураженої зони за допомогою поновлюваних джерел енергії. А значить, незабаром тут відродиться нормальне життя.

Не виключено, що це перший, але не єдиний енергетичний об’єкт який буде побудований в даному регіоні. Раніше міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявляв, що під будівництво електростанцій може бути відведено близько п’яти тисяч гектарів землі.

Автор | 2017-02-04T18:37:37+00:00 Січень 16th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.