У Чернівцях встановили на кавомобіль сонячну батарею

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Чернівцях встановили на кавомобіль сонячну батарею

У Чернівцях встановили на кавомобіль сонячну батарею

У Чернівцях обладнали кавомобіль, який працює на вулиці Садовій, сонячною батареєю.

Як зазначає продавець кави, ідею “підкинув” один із постійних клієнтів.

«Кавовий апарат живиться від автомобільного акумулятора, який може замерзнути, – сонячна батарея підтримує заряд, – пояснює жінка. – Взимку замало сонячного світла, тому зараз енергоємний пристрій працює не на всю потужність”.

За словами продавчині, ефект від встановлення сонячної батареї вартістю близько 160 доларів США буде відчутний навесні. При цьому нововведення не вплине на вартість кави, зауважує жінка.

Автор | 2017-02-04T21:46:10+00:00 Лютий 2nd, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.