Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Чернігові з’явився центр, який допомагає залучити кошти на реалізацію енергоефективних проектів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Чернігові з’явився центр, який допомагає залучити кошти на реалізацію енергоефективних проектів

У Чернігові з’явився центр, який допомагає залучити кошти на реалізацію енергоефективних проектів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

В Чернігові з’явився Центр державно-приватного партнерства, який допомагає розробляти, шукати джерела фінансування та реалізувати енергоефективні проекти.

Як зазначає директор ЦДПП Олександр Козлов, послугами організації можуть користуватися фізичні особи, ОСББ, ЖБК, бюджетні заклади та підприємства, які мають намір провести термомодернізацію будівель: утеплити фасад, замінити вікна, двері або відремонтувати дах.

«Центр, який був створений, перш за все, для покращення фінансового клімату в області, зараз здебільшого допомагає районним, міським та сільським адміністраціям підготувати проекти, отримати позабюджетні кошти та навіть провести різного роду будівельні роботи, – розповідає фахівець. – Також ми навчаємо, як можна залучити інвестиції, як правильно оформити документи та як все працює після цього».

На даний момент Центр розробив більше 40 проектів, як енергетичних, так і пов’язаних з будівництвом та реконструкцією, зауважує Олександр Козлов.

«Нещодавно реалізували проект з утеплення фасадів та заміни вікон у Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері, – розповідає фахівець. – Окрім того, є й благодійні, впроваджені коштом комунального підприємства, проекти – встановлення басейнів у школі Бахмача та утеплення Прилуцького дитячого будинку».

Разом з тим, Центр долучився до будівництва водопровідної мережі в смт. Варва та місті Семенівка, підключив ДНЗ No1 у місті Ічня до самотічного каналізаційного колектору міської каналізаційної мережі, провів реконструкцію гімназії імені О. П. Довженка в смт. Сосниця із застосуванням системи енергозбереження та реконструкцію приміщення КЗ Медико-санітарного захисту Прилуцького будинку дитини “Надія” з використанням енергоефективних технологій.

ОСББ також можуть користуватися послугами Центру державно-приватного партнерства, наголошує Олександр Козлов.

«Крім підготовки проектів, підприємство має налагоджені зв’язки з компаніями, які займаються енергозберігаючими технологіями, та може підібрати найбільш ефективний варіант робіт для конкретного будинку», – запевняє фахівець.

Наразі ЦДПП створює Асоціацію “Будівельно-енергетичний кластер”, покликану об’єднати обласні будівельні компанії, які працюють у сфері енергоефективності. «Вже готові її реєструвати та розіслали безліч запрошень в райони, аби дізнатися, хто бажає стати її членом та активно співпрацювати”, – розповідає Олександр Козлов.

На додачу, у травні Центр державно-приватного партнерства планує відкрити на території торгівельно-оптової бази “Шанхай” постійно-діючу виставку популярних в Україні та у світі енергоефективних технологій. На 350 кв. м компанії представлять продукцію, яка дозволяє економити на оплаті комунальних послуг та робить житло комфортнішим.

Примітно, що за результатами загальнодержавного статистичного ранжування об’єктів господарювання Центр отримав перше місце у ТОП-100 серед комунальних підприємств Чернігівської області.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-05-01T20:28:14+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|