У Чернігові з’явився центр, який допомагає залучити кошти на реалізацію енергоефективних проектів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Чернігові з’явився центр, який допомагає залучити кошти на реалізацію енергоефективних проектів

У Чернігові з’явився центр, який допомагає залучити кошти на реалізацію енергоефективних проектів

В Чернігові з’явився Центр державно-приватного партнерства, який допомагає розробляти, шукати джерела фінансування та реалізувати енергоефективні проекти.

Як зазначає директор ЦДПП Олександр Козлов, послугами організації можуть користуватися фізичні особи, ОСББ, ЖБК, бюджетні заклади та підприємства, які мають намір провести термомодернізацію будівель: утеплити фасад, замінити вікна, двері або відремонтувати дах.

«Центр, який був створений, перш за все, для покращення фінансового клімату в області, зараз здебільшого допомагає районним, міським та сільським адміністраціям підготувати проекти, отримати позабюджетні кошти та навіть провести різного роду будівельні роботи, – розповідає фахівець. – Також ми навчаємо, як можна залучити інвестиції, як правильно оформити документи та як все працює після цього».

На даний момент Центр розробив більше 40 проектів, як енергетичних, так і пов’язаних з будівництвом та реконструкцією, зауважує Олександр Козлов.

«Нещодавно реалізували проект з утеплення фасадів та заміни вікон у Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері, – розповідає фахівець. – Окрім того, є й благодійні, впроваджені коштом комунального підприємства, проекти – встановлення басейнів у школі Бахмача та утеплення Прилуцького дитячого будинку».

Разом з тим, Центр долучився до будівництва водопровідної мережі в смт. Варва та місті Семенівка, підключив ДНЗ No1 у місті Ічня до самотічного каналізаційного колектору міської каналізаційної мережі, провів реконструкцію гімназії імені О. П. Довженка в смт. Сосниця із застосуванням системи енергозбереження та реконструкцію приміщення КЗ Медико-санітарного захисту Прилуцького будинку дитини “Надія” з використанням енергоефективних технологій.

ОСББ також можуть користуватися послугами Центру державно-приватного партнерства, наголошує Олександр Козлов.

«Крім підготовки проектів, підприємство має налагоджені зв’язки з компаніями, які займаються енергозберігаючими технологіями, та може підібрати найбільш ефективний варіант робіт для конкретного будинку», – запевняє фахівець.

Наразі ЦДПП створює Асоціацію “Будівельно-енергетичний кластер”, покликану об’єднати обласні будівельні компанії, які працюють у сфері енергоефективності. «Вже готові її реєструвати та розіслали безліч запрошень в райони, аби дізнатися, хто бажає стати її членом та активно співпрацювати”, – розповідає Олександр Козлов.

На додачу, у травні Центр державно-приватного партнерства планує відкрити на території торгівельно-оптової бази “Шанхай” постійно-діючу виставку популярних в Україні та у світі енергоефективних технологій. На 350 кв. м компанії представлять продукцію, яка дозволяє економити на оплаті комунальних послуг та робить житло комфортнішим.

Примітно, що за результатами загальнодержавного статистичного ранжування об’єктів господарювання Центр отримав перше місце у ТОП-100 серед комунальних підприємств Чернігівської області.

Автор | 2016-05-01T20:28:14+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.